Çözüldü Elle yazılacağını hissettirecek yazı fontu

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Elimde bir tane başkasının bana atmış olduğu bir fotoğraf var. Yüzü gözüküyor elleri gözüküyor ve önünde bir A4 kağıdı var. Ben bu fotoğrafı hesap açmak için kullanıyordum üstüne benden istedikleri kodu hesabın adı soyadını ve kullanıcı adını shoplayarak yolluyordum. Ama ben bu fotoğrafla yaklaşık 4-5 hesap açtım ve artık yetkililer yemiyor sanırım. Çünkü kağıdın üstündeki yazılar çok düzgün shop olduğu ya da çıktı alınmış gibi olduğu belli. Elle yazılmış gibi gözükecek bir font ismi var mı? Photoshop CS6 kullanıyorum.

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Son düzenleme:

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
4
1,045
Yazıyı ekledikten sonra modunu overlay yaparsanız shop olduğu belli olmaz ve üzerine biraz levels vs eklerseniz gerçekci durabilir

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
Elimde bir tane başkasının bana atmış olduğu bir fotoğraf var. Yüzü gözüküyor elleri gözüküyor ve önünde bir A4 kağıdı var. Ben bu fotoğrafı hesap açmak için kullanıyordum üstüne benden istedikleri kodu hesabın adı soyadını ve kullanıcı adını shoplayarak yolluyordum. Ama ben bu fotoğrafla yaklaşık 4-5 hesap açtım ve artık yetkililer yemiyor sanırım. Çünkü kağıdın üstündeki yazılar çok düzgün shop olduğu ya da çıktı alınmış gibi olduğu belli. Elle yazılmış gibi gözükecek bir font ismi var mı? Photoshop CS6 kullanıyorum.

Öncelikle kanunlar gereği illegal bir işlemde kullanmamanızı öneririm.Daha önceden yazılmış bir yazıdan renk örneklerini alın çoğaltın yazı boyutunda büyütüp bunu bir png haline getirin. Sonra bu png'yi kırpma maskesi oluşturun.

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Öncelikle kanunlar gereği illegal bir işlemde kullanmamanızı öneririm.Daha önceden yazılmış bir yazıdan renk örneklerini alın çoğaltın yazı boyutunda büyütüp bunu bir png haline getirin. Sonra bu png'yi kırpma maskesi oluşturun.

Kanunlar gereği neresi illegal iş? Resmi belgede sahtecilik suç fakat bu resmi bir belge değil. Shop olduğu anlaşılsa ceza olarak hesabımı açmayabilirler haklı olarak bu kadar. 'KARATAY

х creaтıve

Özel Üye
13 Haz 2016
2,839
165
Kanunlar gereği neresi illegal iş? Resmi belgede sahtecilik suç fakat bu resmi bir belge değil. Shop olduğu anlaşılsa ceza olarak hesabımı açmayabilirler haklı olarak bu kadar. 'KARATAY

Dostum attığım pm'yi tekrar tekrar oku yapıyorsun demedim bir tavsiyede bulundum artık nerede kullanman gerektiği sana kalmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.