Elliot Nasıl Hesap Çalıyor?

Brett

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
557
0
Arkadaşlar Mr.robotdaki Elliot Nasıl Face ve Gmail Hesabı Çalıyor Çok Kısa Sürüyor Çalması Hiç Tanımadımadığı kişinin facesini çalıor adam :D bunun yolu varmı? nasıl yapabiliriz?

egeklan

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
961
1
Arkadaşlar Mr.robotdaki Elliot Nasıl Face ve Gmail Hesabı Çalıyor Çok Kısa Sürüyor Çalması Hiç Tanımadımadığı kişinin facesini çalıor adam :D bunun yolu varmı? nasıl yapabiliriz?

Tahmin. Adam sosyopat ve sosyal anksiyete sahibi. Ayrıca aşırı zeki. İnsan psikolojisinde uzman. O kadar çok şifre kırmışki olasılıklar tahmin edebiliyor.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Bunlar artık klişe sorular. Yok öyle filmlerdeki gibi 3 saniye de karı kızla oynaşırken fbi veritabanına girmek.

Filmlerde bir ömür 2 saat sürüyor. E her hesabı gerçekten saniye saniye anlatsa siz izlemezdiniz onu.

Bildiğin deneme yanılma yolu. Film gereği de tutturuyor işte hepsi o. Daha mantıklı yollar var.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
kardeşim bu arada senin konularını takip ediyorum mesela elliot hapisaneyi nasıl hackledi gibi bu konular devam edicekmi?

Buna gelince, klasik rat olayı. Zor değil ki. Var konusu bana ait. Bilgisayar güvenliği kategorisinde sabite karşı tarafın pc ye sızma diye.

Hapishame hacklemek kulağa havalı geliyor da sadece bilgisayara giriyor. Gerisi yaratıcılık. Sen de gidip virüs yedirebilirsen teknolojik bir yerle yönetilen bilgisayara sen de bir şeyler yaparsın. Ama Türkiye de hangi hapishane kapıları bilgisayarla açılıyor bilemiyorum. Biraz gerideyiz sanki o konuda? Hala gardiyanlar açıyor.

JrExclusive

Uzman üye
24 Eyl 2013
1,370
0
Anavatan

Dostum öncelikle bilmeniz gereken dizi de gördüklerinizin tamamen kurmacadan oluştuğu,senaryoya bağlı kaldığıdır.Orada gördüklerin hack değil bir oyunculuktur anlayacağın

PembePanjur

Yeni üye
18 Nis 2016
3
0
Bunlar artık klişe sorular. Yok öyle filmlerdeki gibi 3 saniye de karı kızla oynaşırken fbi veritabanına girmek.

Filmlerde bir ömür 2 saat sürüyor. E her hesabı gerçekten saniye saniye anlatsa siz izlemezdiniz onu.

Bildiğin deneme yanılma yolu. Film gereği de tutturuyor işte hepsi o. Daha mantıklı yollar var.

Öncelikle merhabalar,

Ben bir arkadaşın gmail hesabını kırmak istiyorum ama bir türlü olmuyor.Farklı yöntemler var demişsiniz biraz açar mısınız?

mz1234

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
685
0
Buna gelince, klasik rat olayı. Zor değil ki. Var konusu bana ait. Bilgisayar güvenliği kategorisinde sabite karşı tarafın pc ye sızma diye.

Hapishame hacklemek kulağa havalı geliyor da sadece bilgisayara giriyor. Gerisi yaratıcılık. Sen de gidip virüs yedirebilirsen teknolojik bir yerle yönetilen bilgisayara sen de bir şeyler yaparsın. Ama Türkiye de hangi hapishane kapıları bilgisayarla açılıyor bilemiyorum. Biraz gerideyiz sanki o konuda? Hala gardiyanlar açıyor.

Kesimlikle katiliyorum film adi ustunde zaten adam genelde brute force ve sosyal muhendislik kullaniyor
Mukemmel sekilde insanlari zihnini okuyabiliyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.