Elon Musk Twitter Logosunu “Dogecoin Logosu” Yaptı!

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,401
Black Sheep
Elon Musk Twitter Logosunu “Dogecoin Logosu” Yaptı!
1oiskce.jpeg

Piyasa yine ayaklanacak gibi, bazı kripto uzmanları dogecoin alınmaması yönünde tavsiyeler verdi. Sizce ne gibi şeyler olacak? :)

Son düzenleme:

Peraaa

Yeni üye
23 Ocak 2023
20
10
Piyasa yine ayaklanacak gibi, bazı kripto uzmanları dogecoin alınmaması yönünde tavsiyeler verdi. "Sizce ne gibi şeyler olacak?" bu soruyu sormanız saçma daha önce ki örneklere bakarsanız durumu zaten anlarsınız gene insanları manipüle ederek para yapmaya çalışıyor :ROFLMAO:

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,401
Black Sheep
Piyasa yine ayaklanacak gibi, bazı kripto uzmanları dogecoin alınmaması yönünde tavsiyeler verdi. "Sizce ne gibi şeyler olacak?" bu soruyu sormanız saçma daha önce ki örneklere bakarsanız durumu zaten anlarsınız gene insanları manipüle ederek para yapmaya çalışıyor :ROFLMAO:
Olabilir

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,504
Türk halkının büyük bir çoğunluğunun yaptığı gibi bende girdim bu kripto para furyasına bir dönem. Fena sayılmayacak parada kazanmıştık ama çıktık sonra. Var mı aramızda ilgilenen? Son durumlar ne merak ettim. Tüm borsalar ve ekosistem elon musk gibi bir kaç kişinin oyuncağo haline gelmiş gibi görünüyor dışarıdan bakınca. Kapitalizmin belini kıracak bir sistemi kapitalizmin en güzel araçlarından biri haline getirdik gibi :)

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,401
Black Sheep
Türk halkının büyük bir çoğunluğunun yaptığı gibi bende girdim bu kripto para furyasına bir dönem. Fena sayılmayacak parada kazanmıştık ama çıktık sonra. Var mı aramızda ilgilenen? Son durumlar ne merak ettim. Tüm borsalar ve ekosistem elon musk gibi bir kaç kişinin oyuncağo haline gelmiş gibi görünüyor dışarıdan bakınca. Kapitalizmin belini kıracak bir sistemi kapitalizmin en güzel araçlarından biri haline getirdik gibi :)
@Berceste. %125 zarar etti mesela abi 🤣

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Ana parasınındamı altına düştü o nasıl bir zararmış öyle. Çok üzüldüm geçmiş olsun. Oyuncak haline getirdik sistemi. Bizim kripto para fenomenleri sağolsun.
Şuanlık kardayım bir sorun yok. Üst coinlere pek güvenmediğim için alt coinler ile piyasaya giriş yaptım. Zaten dipteki coinler ile anlık olarak o zararı yakalamam gayet doğal bir durumdu. Elon Musk'un son hamlesi ile PNL değerleri artış gösterdi, piyada yükselecek gibi duruyor.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
1,401
Black Sheep
Şuanlık kardayım bir sorun yok. Üst coinlere pek güvenmediğim için alt coinler ile piyasaya giriş yaptım. Zaten dipteki coinler ile anlık olarak o zararı yakalamam gayet doğal bir durumdu. Elon Musk'un son hamlesi ile PNL değerleri artış gösterdi, piyada yükselecek gibi duruyor.
Bende CHZ den kârımı yapıp çıkmıştım, world cup morld cup yükselecek diye boş yapıyorlardı, dibi gördü. Gerçekten çok tehlikeli sektör. Tabii bizim oynadığımız küçük meblağlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.