Emülatör indirdim ama sistemim düşük...

cenevizv

Yeni üye
6 Ara 2019
22
0
merhabalar
dell N5010 leptobum var ekran kartı Hd 5650 ram 4 gb
fakat ekran kartı anakarta gömülü oldugu için oyunlarda pek sağlıklı değil emülatör de oynasam sistemim zorlanır mı yoksa normal pc versiyonunu mu yüklemem gerekir .

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
767
Cevap: Pubg Emulatör indirdim fakat sistemim düşük ?

merhaba

sisteminiz pc versiyonunu açmaz emilatör üzerinden oyanayabilirsiniz bir sorun olmaz

cenevizv

Yeni üye
6 Ara 2019
22
0

bu cihazla daha önce gta 4 craysis vs oyunlar oynamıştım bir yıl kadar sonra anakart üzerinde ki ekran kartı arızalanmıştı (ati readon hd5650) çip yandıgını söylediler. Bu emulatör de böyle bir sorun yaşarmıyım. Emulatörün farkı nedir bu durumda.

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
767

bu cihazla daha önce gta 4 craysis vs oyunlar oynamıştım bir yıl kadar sonra anakart üzerinde ki ekran kartı arızalanmıştı (ati readon hd5650) çip yandıgını söylediler. Bu emulatör de böyle bir sorun yaşarmıyım. Emulatörün farkı nedir bu durumda.

yanmasının sebebi başka bir nedendir emilatör bilgisayarı mobil ortama çeviren yazılımdır bir parçaya zarar vermez

cenevizv

Yeni üye
6 Ara 2019
22
0

yanmasının sebebi başka bir nedendir emilatör bilgisayarı mobil ortama çeviren yazılımdır bir parçaya zarar vermez

Emulatörde ayarları düşürerek oynayabilirsiniz.

yani sistem bu oyunları oynarken zorlanmıştı yıpranmıştı fakat emulatör de bu sistem ile oynarken ekran ve anakartı zorlar mı tek korkum o pc tamircisi bu leptobun oyun için randumanlı olmadığını daha çok internet için kullanılabileceğini söylemişti. kuşkum o

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,477
29
NEREYE

merhabalar bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama isterseniz pubg lite vardı onu indirebilirsiniz

Deuss

Yeni üye
27 Şub 2019
38
4
Dünya

Sistemlerimiz benzer öncelikle senin pc pubg lite kaldırmaz ve eğer normal pubg mobile gireceksen de pek zevk alacağını sanmıyorum yine çok donma yaşarsın özellikle paraşütle yere ilk inerken harita yüklemesi zaman alıyor. Kısacası Pubg mobile lite kur bence.

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün

Önemli olan işlemci ve ekran kartıdır emulatörde, düşüğe alırsan sanırım oynayabilirsin belki arada takılma olur.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.