En Büyük Fuar CES2021 milli gururumuz Burcu Ağma (Yeni)

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
618
0
-----------------------------Merhaba değerli THT takipçileri önemli olan bir teknoloji konuşması'nı konuşacağız hoşgeldiniz -----------------------------

CES 2021'de yapay zeka hakkında konuştu. Dünya'da en büyük teknoloji fuarı olan CES 2021 her yıl yaptığı gibi bu yılda pek çok teknolojik ürün gösterime sundu. Fuarda bir çok büyük şirketlerin yaptığı teknolojiler sergilendi fuarda dikkat çeken konuşmacılardan biri Burcu Ağma oldu.

Burcu Ağma , Dünya'nın en büyük fuarında teknoloji ve yapay zeka hakkında konuşma yaptı. Las Vegas'da her yıl olan bu fuarda Burcu Ağma'nın olması Türkiye'yi gururlandırdı. Pandemi nedeniyle sanal ortamda yapılan bu fuarda her kullanıcıya teknolojik ürünler sürüldü , gösterildi. Burcu Ağma'nın yeni nesil teknoloji pazarlama hakkında konuşması fuarda dikkat çekti .

Amerika'da 500 üst düzey kişiye strateji danışmanlığı veren Burcu Ağma üniversitede ortak yapılan algoritmaları 500 üst düzey kişiye sundu.Yazdıkları algoritmada yeni nesil müşterilerin neye ihtiyaç duyduklarını ve ne servis edilmesi hakkında yaptı konuşmasını. Burcu Ağmayı başarısı ve yaptığı işten ve Türkiye'yi gururlandırdığı için teşekkür ediyoruz.


60066144c9de3d058854c146

Bu büyük fuar tam 1 hafta boyunca sürecek .​


Medya Kulübü

Medya Kulübü
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.