EN Büyük Hack Programları

nato58

Yeni üye
26 Ocak 2007
20
0
teşk ler ama ben o kadar baktım göremedim bana acil msn patlatma programı lazım abi ne lur yardım adin acil
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

slave_ss

Yeni üye
22 Ara 2006
17
0
Kardeş paylaşım için sağol da şu SF Pasword generator da program şifreleri generate tuşuna bastığımız zaman tek tek çıkarıyor ayrıca bu olusan sifreleri bi dosyaya kaydetmşyor mu??????

Emeğe Saygı

blackhand428

Yeni üye
23 Mar 2007
2
0
benim gibi işe yeni giren biri için önerebileceğiniz bi program varmı kayboldum ben listede
bu arada emeğine sağlık

sempatik_41

Yeni üye
19 Eyl 2006
5
0
bi kaç link kirik gerçekten duzeltirsen iyi olur kardeş

hallet , hound, r3x gibilerini daha basit verseydin iyi olurdu çok saol emeğine sağlık

ismail_1327

Yeni üye
7 Kas 2007
6
0
(. Yaw Ben Baktımta Bişey Anlamadım Şu Masaüstünü Kaydetme Programını Arıyorumda Varmı Acaba.)

klaser

Yeni üye
6 Ara 2007
14
0
mugla
benım pc kapanmıo.pc kapat dıorum olmuyo.ayrıca bana saglam bı pc gırmre prog lazım

saolun hersey ıcın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.