En büyük komplo teorisi

sİZCE AZDA OLSA BÖYLE BİR İHTİMAL VAR MI?

• Kullanılan toplam oy
    24

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Bana biraz anlamsız bir teori gibi geldi, teoride değil hipotez bile değil. Bu yüzden anlamlı bir yorum yapamadım konu içeriğine açıklık getirin.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Başka bir seçeneğimiz varsa onu yapalım :)
15 dakika oksijen almassan tahtalıköye

Alibosta

Üye
15 Mar 2018
79
7
Herkesin vücud direnci farkılır kimileri 100 yıl yaşar kimileri 60 bu değişiebilir . Bütün koskoca evrende oksijen gazına benzer gazlar yok mu yani? Elbette var belki onlar vücut hücrelerinin yaşlanmasını önlüyor olabilir hücrelerin hep maks. seviyede çalışmasını sağlıyor olabilir . Belki... :)

Son düzenleme:

Un4loWn677

Üye
15 Mar 2018
69
0
h4ck3rh8use
zehirli gazlar elbet ki var etkileyenlerde var lakin bir tanıdığım 98 yaşında sadece okijeni ele almamak lazım kısmi katılıyorum.

Alibosta

Üye
15 Mar 2018
79
7
Evrennin ne kadar büyük olduğunu hepimiz biliyoruz . Bundan 50-60 yıl sonra elbetteki bulunur o gaz ama şimdi oksijen kullanalım :)

Crewsing

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
890
0
Snne
Siz çok zekisiniz soluduğumuz havada sadece oksijen yok ve oksijen sizi zehirlemesinin aksine iyileştirir çünkü hücrelerimizin yaşaması için oksijene ihtiyacı vardır bu durumda havadaki oksijen dışındaki maddeler bizi öldürüyor iyi günler

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,935
5,787
[C*]
Yaşadığın yere göre değişir.Trabzondaki oksijenle kocaeli deki oksijen bir değil mesela.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.