En Etkili Ddos !

3 May 2013
59
0
Merhaba Arkadaşlar Bazı Bilmeyen Arkadşalar için açtım konuyu.
Kullanım Resimli Anlatımı Rar ın İçinde Bulunmaktadır.
Programın İçinde Virüs Bulunmakta Fakat Bilgisayarınıza Zarar Vermemekte Ben Kendim Kullaniyorum.
(Güvenen İndirsin)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1- Site Tek kişi ile Çöker Fakat Program kapanınca Geri açılır.

2- birden fazla kişi ile saldırılırsa büyük miktarda hasar verebilr.

3- Türk Sitelerinde Kullanmayınız.!!!

İndirmek İçin : Tıkla

VirüsTotal : Tıkla

94loyka55

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
541
0
sağol güzel bir virüs arşivi sadece kendi bilgisayırında site çökmüş gözüküyor

20 Haz 2013
64
0
bakın ddoslama tek kişiyle etkili bir saldırı yapılamaz sistemlerin internet hızları cok yüksek sizin max yollayacagınız ddos internetinizin 2 kat altında bir atak yaparsınız nekadar yüklenirseniz yüklenin internet hızıyla ilgili bir durumdur. çoklu saldırıda coklu yoğunlaşma olarak site otomatık down oluyor yanı sistemin bağlantısı kopuyor. felan filan tek pek işe yaramaz!!

datacenterlardaki lokasyon 1 gbit gibi yüksek fiber hızlarla sitenın interneti sağlanıyor siz düşünün

8mbitlik bir internetle 1gbit interneti yok edebilir bir saldırımı olur
yada söyle düşünün

sizin internet hızınız 10 mbit adamların internet hızı 1gbit

10mbitmi büyük 1 gbitmi:)
tek kişiyle bir ordu kuramassınız !!!

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.