En GelİŞmİŞ İngİlİzceden TÜkÇe'ye Paragraf Halİnde Çevİrİ Programi Bİlsag

nero11

Yeni üye
10 Ağu 2007
13
0
Pİyasadakİ En İyİ İngİlİzce CÜmle Ve Paragraf Çevİrİ Programi İddaa Edİyorum En İyİsİ

ARKADAŞLAR BU PROGRAM ÇOK GELİŞMİŞ BİR METİN ÇEVİRİ PROGRAMIDIR.SADECE İNGİLİZCEDEN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ YAPAR.BELKİ TAM OLARAK DOĞRU ÇEVİRMESİ MÜMKÜN DEĞİL AMA GARANTİ VERİYORUM %90 İŞİNİZE YARACAK Bİ PROGRAM.
PROGRAM SADECE TXT HALİNDEKİ METİN BELGERİNİ ÇEVİRİYOR. BUNUN İÇİN İNGİLİZCE OLAN Bİ PARAGRAFI YENİ METİN BELGESİNE YAPIŞTIRMANIZ GEREK.

ARKADAŞLAR İDDAA EDİYORUM EN İYİSİ BU. ÖTEKİ YAZILANLARA ALDANMAYIN.ONLARI DA DENEDİM.AMA KESİN SONUCU BU PRGRAMDAN ALDIM.KARAR SİZİN ÇOK İYİ DERECEDE ÇEVİRİ YAPIYOR. TABİ BAZEN KUSURLARI OLABİLİR . AMA TEKRARLIYORUM EN İYİSİ BU.

DownloadLink: https://tik.lat/77hv1

Son düzenleme:

ugurcc

Yeni üye
19 Eki 2009
6
0
fuck off! link dead.get ya ass into the program so that the link will be renewed.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.