En güvenilir Cloud servisi veren site?

1Reverie

Üye
27 Mar 2016
60
0
25
Evet arkadaşlar son formattan sonra dosyalarımı yedeklemeyi unutup gittiği için dosyalarımı bir yere yedeklemek istiyorum. Sizce en iyisi hangisi? :eek:

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Evet arkadaşlar son formattan sonra dosyalarımı yedeklemeyi unutup gittiği için dosyalarımı bir yere yedeklemek istiyorum. Sizce en iyisi hangisi? :eek:

https://mega.nz
https://www.mediafire.com/

Her ikisinde de dosyalarımın silindiğine rastlamadım. MEGAsync indirirseniz Mega ile işinizi daha da kolay halledebilirsiniz. Mega 50 gb veriyor direk. Diğerini tam hatırlamıyorum. Koşullu olarak o da ona yakın bir şey veriyor olması lazım.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Ben Dropbox'ı tercih ediyorum. Başkalarıyla abartı paylaşırsan, download hesabı olarak kullanırsan, hesabın kilitlenir tek sorun o, ama o zaman da sen hala dosyalarına ulaşabilirsin, sadece başkalarının ulaşımı kapatılır. ASLA silmiyorlar. Bilgisayarla otomatik senkronizasyon için masaüstü programları mevcut.

En önemlisi iki özelliği de dosya update ettiğinde o dosyanın kısayolu değişmiyor ve de API'ları var. Yani program yoluyla otomatik dropbox'a dosya yükleyen veya oradan dosya alan programlar yazabiliyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.