En güzel aşk şarkıları

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
pit10 ve smartgirl paylaşımlarınız için teşekkürler.Listeye ekledim.Vega elimde değil deyince aklıma rafet el romanın elimde değil şarkısı geldi fazla sevmesemde rafet el romanı o şarkısı güzel onuda ekledim :)

sibelhayta

Yeni üye
19 Tem 2008
1
0
ben tamer alcan - kalpsiz ve mariah carey - my all şarkısını tafsiye ederim.pişman olmmicaksınız.tekrar tekrar dinlediğim şarkılar.en güzel aşk ve ayrılık şarkısıdır bence..

sinmer

Yeni üye
29 Eki 2007
14
0
berker-gül bakışlım
zerrin özer-o yaz
yalın-herşey sensin
HIM -gone with the sin
cevdet bağca -bilesin
çelik hercai
çelik-dilberim
james blunt -cry
brian adams-everything I do I do it dor you ( favorim)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.