En güzel whatsapp durumu kimin ?

madorna123

Üye
8 Eyl 2016
140
0
Nereye...
Herkes kendiğince en anlamlı bulduğu veya whatsapp durumunu atabilirmi bakalım en güzel durum kimin :D:D

Edit : Gönül kimi severse aşk onda güzeldir .
- Nazım Hikmet

MetehanBaba

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
563
0
19
Ankara
Geçen yolda yürüyorum kafama tükürdüler sandım küfür ettim , 1 dk sonra yağmur yağmaya başladı :D

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
Verende O, alanda O. Nedir senden gidecek? Telaşını gören de can senin zannedecek.
Necip Fazıl Kısakürek

BlackWorrior

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
310
0
Ve şeytan o kadar iyiydi ki,bütün insanların günahlarının sebebi olmayı kabul etti.

uslanmax

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
933
0
Ankara
"Unuttuğun sandığın şeyler hep hatırladığın şeylerdir" ve sigarasını yakar sessizce uzaklaşır :D

Volkan FG

Uzman üye
31 Ara 2015
1,075
1
©Volkan&#848
Bilen Ve Bildiğini Bilen Akıllıdır, Onu İzleyin.
Bilen Ve Bildiğini Bilmeyen Uykudadır, Onu Uyandırın.
Bilmeyen Ve Bilmediğini Bilen Öğrencidir, Ona Öğretin.
Bilmeyen Ve Bilmediğini Bilmeyen Aptaldır, Ondan Sakının.

Okudum Kitapta Görmüştüm Hoşuma Gitti Şu An Whatsapp Durumum.

Son düzenleme:

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
"Hayata korkusuzca bakanlar, ölümden de korkmazlar."
Sedat PEKER'in herkes tarafından bilinen, hoşuma giden bir sözü.

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
İyi bir kalçanın iyi bir beyinden fazla prim yaptığı ülkede hiçbir şey değişmez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.