En İyi 5 Malware Spyware Temizleyici Tek Pakette Toplandı. |CBT|

|SE|HiperActive

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
687
0
UsingSystem;
Merhaba Arkadaşlar Uzun Süredir Paylaşım Yapamıyordum. Bir Arkadaşın Bilgisayarına Malware Trojan Bulaşmıştı Nasıl Sileceğini Bilmiyordu, Bende Bunu Değerlendirerek Programları Topladım Ve Malware Hakkında Kısa Bilgi Verdim.

Not:Malware Programlarını Programa Entegre Ettim Virüs Algılayabilir Virüs Algılamasının Nedeni Programların Gömülü Olmasıdır.

Kullanıcı Adınız: Namelessswarrior
Programlama Dili :Visual Basic 2010
Program Sürümü: 1.0
Kod Sahibi :Ben

Programdan Görüntüler.

07OgRW.png

N5MNLP.png

Lp9NG1.png

rgPpyN.png

ORQNaQ.png

Link Güncellenmiştir
İndir
Virüs Jotti

Son düzenleme:

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Eline sağlık kardeşim :) Güzel paylaşım olmuş görseller güzel program faydalı. Pcmde herhangi bir zararlı yok kullanamıycam ama çoğu kişinin işine yaraycak bi paylaşım olmuş :)

vily

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
585
1
Malesef bu linkten inmiyor,başka bir yere upload etseniz iyi olur.Saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.