En iyi anti-virüs programı sizce ne? peki neden?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    92

PME 4L

Üye
14 Kas 2009
121
0
Sanal dünyanın sizce en iyi anti-virüs programı hangisidir?.Peki neden?

Lütfen kullandınız programı neden iyi diye açıklama yaparsanız daha yararlı bir bilgiye ulaşırır.

Oylayın/Yazın aydınlatın.

Son düzenleme:

jojackal

Yeni üye
2 Ara 2009
1
0
kaspersky internet security 2010 kullanıyom en iyisi o tek geçerim ama şuanda ona rakip çıktı hemde sağlam bilenler bilir G data total care 2010 oda çok sağlam geliyo ...

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
aviradan sasma derim arkadasım digerlerinide kullandım ama hepsi vırt zırt güven bana ama full kullan securty suite kullan

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
kesinlikle kaspersky ben turkojanla bi adamın pc girdim bide baktım panda antivirüs hemde aktif ulen dedim ben pc sine girdim adamın pandanın ruhu bile duymuyo bi keresinde yine birinin pc girmişim baktım nod32(eset) açık bide diyoki "En yüksek koruma sağlandı" hay senin gibi antinin ben XD
Kaspersky da böle bi vaka olması imkansız
ben size "Kaspersky Internet Security 2007" tavsiye ederim en iyi sürümü o dur kanımca

PME 4L

Üye
14 Kas 2009
121
0
Ankette ztn kimin ne kullandıgı belli

ı________________
ı----------------------
ı__________________

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.