En iyi anti-virüs programı sizce ne? peki neden?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    92

v-hakko

Yeni üye
18 Ocak 2010
5
0
aslına bakarsanız avast çok iyi özellikle sistemi tamamen çevreliyor ama biraz fazla çevreliyorki herşeye virü diyor hatta kendine bile :) kafayı yedim belki eski sürüm olduğundanmıdır nedir neuse şu an avira kullanıyorum he bu iidir diyemem çünkü tatminkar bir koruması yok iste sistem gereksimi diye orada duruyor en iyisi sistem içeriği güzel olan bir bilgisayarda NORTON bilgisayarınızın özellikleri yüksek ise tek geçerim pc için koruma duvarı neden derseniz deneyim arkadaşlar deneyim herkese sevgiler çok konuştum sanırım ;)

Ayktx.

Üye
7 Şub 2010
87
0
kayspersıkın sıteyı hackledı bı amerıkalı adam guvenlık acıgı vardı arastırın ıstersenız ben nod32 paralı verıosun kulanıorum 60 $ Hıcbır vırus gırmıo :) qelkqwje

cektor

Katılımcı Üye
1 Şub 2010
579
0
Türkiye Cumhuriyeti (T.C.)
bilgisayarın hızlı ise donanımları yüksek ise ve yüksek derecede güvenlik istiyorsan kaspersky yi terçih ederim
bilgisayarın yavaş ise donanınları düşük ise avast,nod32 veya eset
eyer ücretsiz bişey istiyorsanız AVG yi deneyin.

busaydığım ANTİ-VİRUS yazılımlarından daha iyi sini bulamazsınız...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.