En iyi antivirüs Hangisi

Pointy

Yeni üye
21 Mar 2019
23
0
Merhaba öncelikle size bir sorum olacak yani siz hangi antivirüs u kullanıyorsunuz hangisi daha iyi ve kaliteli bende kaspersky varda değiştirsem mi bilemedim.

1 Mcafee
2 Norton
3 AVG
4 Eset NOD32
5 Avast
6 360 Security

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
129
4
xD
Merhaba, aslında windowsun kendine ait olan virüs defenderi çok iyi çalışıyor. İlla indirecem diyorsanız da kaspersky bakabilirsiniz.

'UnconscionabLe

Yeni üye
30 Eki 2018
3
0
dünya olamaz
Merhaba öncelikle size bir sorum olacak yani siz hangi antivirüs u kullanıyorsunuz hangisi daha iyi ve kaliteli bende kaspersky varda değiştirsem mi bilemedim.

1 Mcafee
2 Norton
3 AVG
4 Eset NOD32
5 Avast
6 360 Security

Açıkcası ben yüklü bir program yani Antivirüs kullanmıyorum, sevmiyorum.

Online Scanner'lar daha mantıklı geliyor bana. Hangisini kullanıyorsun dersen; "Eset Online Scanner"'ı önerebilirim. Bir de; "Panda Cloud Cleaner" var. İkisi de gayet güzeller bence.

Bu konuda çok bilgi sahibi değilim ona göre.

Pointy

Yeni üye
21 Mar 2019
23
0
Açıkcası ben yüklü bir program yani Antivirüs kullanmıyorum, sevmiyorum.

Online Scanner'lar daha mantıklı geliyor bana. Hangisini kullanıyorsun dersen; "Eset Online Scanner"'ı önerebilirim. Bir de; "Panda Cloud Cleaner" var. İkisi de gayet güzeller bence.

Bu konuda çok bilgi sahibi değilim ona göre.

Zaten eset online scanner la ayda bir tarama yapıyorum. Kaliteli güzel bir program. Normal zamanda firewall görevi için soruyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.