en iyi antivirüs programı?

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
Merhaba

Esed veya kaspersky öneririm. ek olarak malware temizleyici kayıt defteri onarıcı program lar kullanırsanız ayda bir olmak üzere sisteminiz bir nebze olsun hızlanır.

ZiqiZiqi

Üye
11 Ağu 2012
172
0
Antivirüsler için sistemi yoran gereksiz bir program olduklarını düşünüyorum. Güvenliği ise tarayacılarına no script eklentileriyle, bilgisayarına antilogger, firewall ve antimalware kurarak sağlayabilirsin. Rutin olarak adware taraması yapmayı da unutmazsan yararına olur.

HNB879196

Katılımcı Üye
11 Haz 2016
257
2
İstanbul
Bilgisayar için mi? Telefon için mi? Bilgisayar için ise ben MSE kullanıyordum çok sağlam. Telefon içinse sakın antivürüs programı yükleme ben yükledim telefonum çöktü. Telefon için antivürüs pişmanlıktır.

KsmCN

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
309
0
Eset iyi derler. Ama KasperSky'ın ününü daha çok duydum. Ek olarak arada malware taraması da yapmayı unutma, Malwarebytes Premium iyidir. Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.