En iyi Botnet Agı

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
26
botnet ağı nedir kardeşim :)
ben duymadım ancak hem server tabanında hemde http tabanında en iyi saldırı olarak ben mini dos 5 i öneririm 1 saat kadar teste soktum gayet başarılı :)

9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Free domain ile ilgili olmuş olabilir diye düşünüyordum ancak diğer arkadaşların da yorumlarına bakınca ping olayına dönmüş iş. Hakops hocamız öyle dediyse bu konuda pek bir şey demek bana düşmüyor.Eğer ki güncel ve saldırılar da başarılı bir botnet programı bulursam sizi bilgilendireceğim.

İyi Forumlar.

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
26
hakops botnetde bir kere port yok dostum :) Bu yüzden bir işe yaramaz bir kere atakda protokol tcp olmalı :) port olmalı socket olmalı threads olmalı delay olmalı anlatabilmişimdir umarım tamam hakops bir projeye imza atmış ancak başarısız bir proje olmuş malesef :)

Son düzenleme:
9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Portsuz girişlerle de etkili saldırılar olabiliyor. Emin ol dünya üzerinde bir çok güvenli ve sağlam saldırılar portsuz girişlerle desteklenmiştir. Bir çok işleyiş ve mantıksal saldırılar buna tekabil eder. Ancak dünya üzerinde en çok kullanılan sistem portlu saldırı sistemleri. Çin de hiç mektup arkadaşınız yada normal arkadaşınız oldu mu bilmiyorum ancak benim oldu. Kullandıkları sanal socket'ler olsun portsuz saldırılar olsun bizlerin portlu ve sanal socketleri ne göre 10-15 kat daha iyi paketlemeli saldırı yapabiliyorlar. Bunun da bağlantısı kullanılan ağın hızı.. Umarım bilgilendirebilmişimdir.

İyi Forumlar.

Combo Fix

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
298
0
26
Portsuz girişlerle de etkili saldırılar olabiliyor. Emin ol dünya üzerinde bir çok güvenli ve sağlam saldırılar portsuz girişlerle desteklenmiştir. Bir çok işleyiş ve mantıksal saldırılar buna tekabil eder. Ancak dünya üzerinde en çok kullanılan sistem portlu saldırı sistemleri. Çin de hiç mektup arkadaşınız yada normal arkadaşınız oldu mu bilmiyorum ancak benim oldu. Kullandıkları sanal socket'ler olsun portsuz saldırılar olsun bizlerin portlu ve sanal socketleri ne göre 10-15 kat daha iyi paketlemeli saldırı yapabiliyorlar. Bunun da bağlantısı kullanılan ağın hızı.. Umarım bilgilendirebilmişimdir.

İyi Forumlar.

verim olur ama çok kurban gerektirir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.