En İyi Hosting Hizmetleri Önerileri!

Alerantt

Üye
2 Nis 2022
157
2
61
39.790038,39.476472
Bu güzel insanlar en iyi Hosting Firmalarını açıklayacak. Kullandığınız veya kullanmadığınız!, Duyduğunuz veya şu güzeldir diyebileceğiniz Hosting firmalarını paylaşın. Benim gibi site açacaklara bir rehber olsun.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
10
833
bence bir uzak sunucu al güvenlik ayarlarını yap domain name bağla.
hosting firmalarında birçok site oluyor ve güvenlik düşüyor fakat kendi sunucunu kurarsan tek site+istediğin güvenlik önlemini alırsın.
misal sunucuya antivirus ve firewall kurup extra güvenlik alabilirsin veya secure dns

grkem_1903

Yeni üye
21 Ağu 2009
2
0
Clouduck firması iyidir hocam gayet sağlam güvenlirdir birkaç aydır kullanıyorum her türlü konuda destek alabiliyorum.

Son düzenleme:

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
1
163
Bu güzel insanlar en iyi Hosting Firmalarını açıklayacak. Kullandığınız veya kullanmadığınız!, Duyduğunuz veya şu güzeldir diyebileceğiniz Hosting firmalarını paylaşın. Benim gibi site açacaklara bir rehber olsun.
Infinityfree kullandim 1 yil bedava

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
918
11
718
Kullanım amacınıza göre değişir. Eğer sıradan bir blog ya da oyun serveri falan host edecekseniz yukarıdakiler fiyat performans için iyidir

Eğer *pek de yasal olmayan* içerikler host edilecekse (e.g dökümanlar, telif içeren materyaller, phishing sayfaları, yeraltı forumları vs.) yukarıdakileri kullanmak mantıklı değildir - tek bir arama emri "subpoena" ile sunucunuza el koyarlar.

O yüzden off-shore/"bulletproof" denilen hosting'ler ile çalışmak daha güvenli olur. Ama daha pahalıdır. ör: Njalla, flyhosting, 1984, cockbox vs. Örnek olarak, bir amerikan polis memurunun veya hakiminin bir subpoena isteği üzerine bu hosting firmalarından IP vs alması imkansıza yakındır. (daha önceki isteklere verilen yanıtları buradan okuabilirsiniz)

Son düzenleme:

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
523
4
119
bilmesende olur
niobehosting ucuz ve güvenlir şuan onu kulanıyorum destek ekibide iyi bide com.tr 1 dolara satıyorlar belgesiz

www.niobehosting.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.