En İyi ingilizce-Türkçe Çeviri Programı [61]

lazow61

Katılımcı Üye
18 Mar 2008
527
8
qqqqto1.jpg

Sametran başka hiçbir sözlüğün yapamadığı METİN çevirmelerini "Cümle düşüklüğü olmadan" türkçeye çevirir

örneğin:

İngilizce Metin
as you know i hope you will succeed your activities.

Sametran
Bildiğin gibi ben sizin, aktivitelerinizi başaracağınızı ümit ederim.

Hemençevir

Senin, benim, senin, senin faaliyetlerini başaracak olduğunu umduğumu bildiğin gibi.

Simka
Siz siz benim, ümit ettiğimi bildiğiniz gibi, [activitienizde] başarılı olacaksınız

Tunka
Siz siz benim ümit ettiğimi bildiğiniz gibi [activitienizde] başarılı olacaksınız

Turing

OLARAK,SİZ,BİL,BEN,ÜMİT_ED,SİZ ,,BAŞAR,SİZİ N FAALİYETLER,,.

Hangisi en iyisi karar sizin....

Download:

ertu83

Üye
25 Tem 2008
115
0
ya hocam ben kullandım daha önce ama hiç memnun kalmadım... acaba bu farklı bi sürümmü ? 1 yıl oluyo ben kullanalı ...

lazow61

Katılımcı Üye
18 Mar 2008
527
8
olabilir ben kullandım ingilizce ödevim için çeviri vardı genelde doğru çevirdi !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.