En iyi Nasıl gizlenebiliriz?

soqukuvet

Üye
18 May 2008
246
7
Merak ettigim bi konu

Kredi kart hack isleri ile ugrasanlar nasil gizleniyor veya instgram calarken nasil yakalaniyor vpn + tor browser kullansak yinede izimizi bulurlarmı en iyi nasil gizleniriz

29 Tem 2008
66
0
Merak ettigim bi konu

Kredi kart hack isleri ile ugrasanlar nasil gizleniyor veya instgram calarken nasil yakalaniyor vpn + tor browser kullansak yinede izimizi bulurlarmı en iyi nasil gizleniriz

Vpn + Tor kullanan bir hacker geçen ay yakalandi FBi tarafindan.
%100 güvenlikk cok zor. 7-8 katman kullanmak lazım . Örnegin ;

Kendi pcmiz den Nolog Vpn + Anonmyous Vds + Vpn + Vds + Vpn + Vds + Vpn birkaç katman daha en son işleminizi sonn kapıdan yaparsınız . sizi takip etseler bile birsürü vpn firmasi ve birsürü vds şirketleri ile ugraşmalari gerekir izinizi bulmak cok cok zor olur. haaa cokk büyükk belaya bulasırsanız hertürlü yakalanirsiniz peşinizi bırakmazlar.

ziar123

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
303
2
GELDİM BEN ?
Kesin yöntem bir internet kafe veya toplu mekanları tercih etmen olur ana masayada trojan filan atarsın kamera kayıtlarını silerisn gerekirse yok ben onuda yapamam diyorsan çokta zor değil küçük çaplı bir kafede rahatlıkla yaparsın ha bunları da yapamam diyorsan gizlenmeyivrer gitsin :Dddd

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba Nekadar izinizi buldurmamaya çalışsanızda izinizi kendi yapım olan yazılımlarla sistemlerle bulabilirler.Nasıl yapıldığını bilmiyorum fakat komşumuzda böyle benzer bir işe kalkışmış başkasının ağına bağlanıp tor vpn velan açmış mac adresini değiştirmiş.Fakat 1-2 ay sonra ifadesi alınmak üzere karakol a çağırdıklarını biliyorum.Nekadar iyi gizlenirseniz gizlenin ip adresiniz o sisteme 1 kere düşmüşse farklı adreste kullansanız onarı aşıp sizi bulabiliyorlar.

29 Tem 2008
66
0
Merhaba Nekadar izinizi buldurmamaya çalışsanızda izinizi kendi yapım olan yazılımlarla sistemlerle bulabilirler.Nasıl yapıldığını bilmiyorum fakat komşumuzda böyle benzer bir işe kalkışmış başkasının ağına bağlanıp tor vpn velan açmış mac adresini değiştirmiş.Fakat 1-2 ay sonra ifadesi alınmak üzere karakol a çağırdıklarını biliyorum.Nekadar iyi gizlenirseniz gizlenin ip adresiniz o sisteme 1 kere düşmüşse farklı adreste kullansanız onarı aşıp sizi bulabiliyorlar.

Cok cok dikkat istiyor bu işler , işleyiişin nasıl oldugunu anlamadan bişi yapmamak lazım . 1-2 program ile gizlilik saglanmaz. Karşımızdaki görevliler aptal degil , oralarda da pc uzmanlari, hackerlar calısıyor istihbaratçi. Zeki olmadan aşmak mümkün degil.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Gizlenemezsin , Bulunmanı Zorlaştırırsın. Bulunmayı Zorlaştırmak İçin ; Kendi VPN Sunucunuzu Kurun GNU / Linux , Firefox Kullanın ( Ayarlardan Geçmiş Ve Çerezi Devre Dışı Bırakın ) , HTTPS Everywhere Eklentisi Kullanın. Bu Eklenti Siteler İle Kendi Aranızdaki Bağlantıyı Şifreler. Sonra AdobeFlash , JavaScript Gibi Eklentileri Devre Dışı Bırakın. Macchanger Kullanın. En Önemlisi De Log Tutmayan Araç Ve Sistemler Kullanın. Örneğin Açık Kaynak Olarak OS GNU / Linux.

Abll

Üye
15 Mar 2017
149
0
ne yapıcaksın ona bağlı yukardakilere ek çok büyük bir gizlilik söz konusuysa en fazla açık wifi kullanıp sonrasında bilgiseyarını imha edersin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.