En iyi para kazanma siteleri

Toxin01

Yeni üye
21 Şub 2016
31
0
Günde minimum 3 saat bilgisayar başında işsiz gibi oturuyorum tatil günleri 5 felan olabiliyor.
Bu zamanı değerlendirmek istiyorum bildiğiniz para kazanma sitelerini söylerseniz sevinirim bide nasıl kullanıldığını.

26 Mar 2015
163
0
edirne
adf.ly link kısaltma var çok araştırdım ama yapacak insan yok

kardesim 20 kişi başı 50 link = 1000 link toplam.

20 kişi başı 1000 click =20000 click toplam.

%90 hata payı ve kopma olsun =18000 click kişi başı toplam kayıt.
günde 73$ dolar bide ref getirirsen günde 100$ kazananlar var

yasin0233

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
569
0
Mersin
Yandex Toloka Güvenilir Bir Sitedir İşinizi İyi Yaparsaniz Cep Harçlıgınız Çıkar Belli Belirsiz Günlerde Görev Verir Tabi Size Güvenirse Site Daha Çok Görev Verir Bir Ara Güvenlerini Kazandım bir ayda 30 dolara yakın para kazandım haftada 4-5 saat bakarak...siteye girip kaydolman ve denilenleri eksiksiz yapmaniz yeterli olacaktir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.