en iyi programlama hangisi

en iyi programlama hangisi

• Kullanılan toplam oy
    47

al-kan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
490
2
Black city..
Bizlerin Kullanacağı En İyi Diller Her Zaman .net Dilleridir ...
Delphi ÖrneğiN Binlerce Component Vs. Sonra Yazılımları AĞır Ve Yavaş Olur ...

The Cry

Kıdemli Üye
19 Eki 2007
3,111
10
"-Her Yerden-"
iyi hadi bakalım herkez delphi demiş indiriyorum delphiyi artık yazılım öğrenmeye karar verdim gerçi 1 aydan beri uğraşıyorum ama :D

kadir603

Yeni üye
2 Nis 2009
5
0
bakan arkadaş lar en iyi program lama dili c++ 10 senedir oraşiyom bu programlama diliyle c++ diğer programlama dillerine göre kütüphanesi daha çoktur c++ yapilan çok zor bi program visual basic yada delphide yapmak aynı değildir windows c++ da yazılmıştır büyük oyunlrda burda yazılmıştır diğer program dillerine göre karmaşiktir ama direk makinaya hükmeder visual basicle bir bir flash yazilimi yazamaz sın ama c++ ile yazarsın c++ işletim sitemi yaparsın ama visual basic te hayır delphide hayyır c++ kütüphane bakımın dan diğer programlama diline göre daha daha çok gelişmiş en iyisi c++ beyler bunu öğren aç kalmazsın

arjen02

Üye
7 Ağu 2007
96
0
herhalde delp hi dir . c++ da iyi

ama aslında herbirin de iyi olduğu alanları vardır tabiki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.