En iyi RAT Hangisi?

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
Slm arkadaslar ben Uzman abinin sundu Darkcomet 5.3.1 kullaniyorum yeni basladim daha 10 tane kurban yaptim zar zor,, diyer gün baktim sade 2 kisi vardi,offline olduklarini samiyorum,, bu neden kaynaklana bilir acaba benim virusun fudlu bozulub virusa mi takildi yier gün ??
suan yine basladim yüklemeye :D

byclosed

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
704
0
Malatya
Slm arkadaslar ben Uzman abinin sundu Darkcomet 5.3.1 kullaniyorum yeni basladim daha 10 tane kurban yaptim zar zor,, diyer gün baktim sade 2 kisi vardi,offline olduklarini samiyorum,, bu neden kaynaklana bilir acaba benim virusun fudlu bozulub virusa mi takildi yier gün ??
suan yine basladim yüklemeye :D

Değerli dostum başlangıca eklememişsindir yada adam format atmıştır

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Her guzelın bır kusuru oldugu gıbı her rattada bır kusur vardır.Ama ratlardakı tecrubeme dayanarak darkcomette olan en onemlı ozellık hıç bır ratta yoktur.

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
Değerli dostum başlangıca eklememişsindir yada adam format atmıştır

Sagol dostum ama yok hic sanmiyorum fotmat,baslangici ayarladim abi:

TEMP/ windupdt\Winupdate.exe
key name: Windowssys32

Tyna Crypter kulaniyorum stabil ,,kesin biryerde yanlis yapiyorum, yeni yöntem denicem,,kurbana 2 bi server dosyasina atib bide öyle bi denim :RpS_biggrin:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.