en iyi telefon hangisi

KIRMIZI BEYAZ

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
378
0
svchost.exe
Teknosa Preo P2 kullanıyorum. 700 liraya aldım. Pili yaklaşık 3000 baya iyi gidiyor, hala kullanıyorum ve memnunum eğer kaldı ise istanbulda alabilirsiniz çünkü stoklarla sınırlı diyordu ben aldığımda ise sınırlı sayıda kalmıştı bi görüşün isterseniz en yakınınızdaki teknosa firması ile

byOnur13

Uzman üye
25 Şub 2014
1,440
12
QATAR
asus zenfone 3 derim kardeşim en iyi ideal telefon türkiye yakında gelicek fiyat 1.600-1.700 arası değişir tabi zenfone 3 un 3 farklı versiyonuda gelicek bekle derim kardeşim

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
3310
hocam huawei p9 guzel iphone guzel he bide zenfone3 guzel çoğunu kullandm ama çok zsman değil 1 hafta filan

PasTiEl

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
327
0
Iphone 6 olabilir sağlam telefon ve şunuda soyleyeyım gm almanı tavsiye etmem [ı]tabii görüşüm[/ı]

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
7
1,506
Bugün Galaxy a7 yi inceledim. Telefon fena sayılmaz fakat uzun vadede nasıl olur ne gibi sorunlar çıkarır veya çıkarır mı bilemiyorum. Fakat ben olsam bütçem doğrultusunda iphone den şaşmazdım.

PurposeLess

Katılımcı Üye
14 Kas 2009
786
0
İstanbul
Benim Sana Önerim Samsung Note 5 Olacak Telefon Çıktığından Beri Kullanıyorum Kasma Donma Olayı Yok Kamerası Desen Süper iPhone Göre Çok Daha İyi Ayrıca iPhone 6S'den Geçmiş Birisi Olarak Söylüyorum iPhone Al Kullan Telefon Hiçbirşey Yapmana İzin Vermiyor ve Buda İleride Baya Bir Problem Oluyor Sıkılıyosun Telefondan Ama Android Öyle Değil İstediğini İstediğin Gibi Yapabilirsin Ayrıca Parmak İzi Sensörü Bile iPhoneden Çok Daha İyi Çalışıyor 2k video bile izleyebiliyorsunuz Ben iphoneden başka telefon kullanmam diyodum ama gercekten pişman oldum bu kadar yıl iphone kullandığıma

KsmCN

Katılımcı Üye
5 Tem 2015
309
0
Xiaomi Mi 5 tam bir canavar. Hafıza kartı desteği olmaması tek eksiği bence çünkü bana yedek depolama lazım :) Onun dışında mükemmel bir cihaz. Miui arayüzü var. Menü arayüzüne takılıyorsan, aldıktan sonra nova launcher prime kur daha da arkana bakma :)

KRTNKLE

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,864
0
Nothing
Aslında En İyi Telefon Diye Birşey Yok. Aradan 2-3 Ay Geçiyor Daha İyisi Çıkıyor Daha Sağlamı Çıkıyor. Yetişemezsin Teknolojiye :D Çokta İyi Birşeyde Gözün Olmasın Yani ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.