En iyi video edit programı

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Sony vegas indir bencede ama crackli dosyasını indir diğer tüm editörlerin çoğu premium almadan fligranı kaldırmıyor biraz GB yüksek ama indirmeye değer . iyi forumlar.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Şu program iyidir, kullan derim. Lakin kullanamazsın. Herkes vegası yazmış lakin vegası adam akıllı kullanmayı beceren bu forumda toplasan 10 kişi çıkmaz. Vegas yalnızca videoları yan yana getir araya geçiş efekti ver render al değil. Bunları movie maker da yapıyor. Movie maker 25 mb vegas 500 mb. Aynı işlevi görmezler doğal olarak.

Camtasia studio 8 kullan. Efekt vermek istiyorum dersen wondershare filmora kullan. Filmora biraz karmaşık, lakin youtubede türkçe kullanımı dahi var. Detaylı olarak anlatmış.

Vegası boşuna indirip kendine işkence etme, temel olmadan çatı olmaz. Neye göre söylüyorum? Temeli olan bu konuyu açmaz.

adobe audition bence güzel olan bu

Video edit dedi yalnız, ses değil ;)

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22
Benim kullandığım basit, kullanışlı Movavi Video Editör var. Bu programla profesyonel işler yapamassın ama idare ediyor beni. Cracklemişim istersen upload yapıp atabilirim. Sen bir araştır programı begenirsen atim.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=ifDzeZ4nRBI"]https://www.youtube.com/watch?v=ifDzeZ4nRBI[/ame]

Bu video işine yarayacaktır
İyi forumlar

permanto

Yeni üye
5 Ocak 2016
37
2
Premiere Pro ve ya Camstasia 9 (Ekran kayıtları da yapacağım diyorsan Camstasia 9 öneririm ekran kayıt özelliği de var ama pc özelliklerin iyiyse kullan diğer türlü baya kasıyor)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.