En İyi Virüs Programı Hangisi @@@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrewolf

Yeni üye
18 May 2013
34
0
COMODO İNTERNET SECURİTY
ama WİNRAR virüs geçirmez bi bakmayla
Ben denedim 12 den fazla antivüsün hiçbiri Mussallat.exe ve özeldosya.exe virisünü silemedi TEMP dosyasında Trustedinstaller.exe var simgeside 3G bu virüsü flas belleğin içeriğini garip bir hale getiriyor virüsü çalıştırmadan içeri girmek mümkün olmuyor.
Neyse işte bu virüsü COMODO internet securty ile sildim. işim bittikten sonrada Comodo yu sildim :p
Winrar sağolsun her virüsü siliyor flaşı winrarla açıp iyicene karıştırıp tüm virüsleri sildikten sonra artık antivürüsede gerek kalmıyor.

emrewolf

Yeni üye
18 May 2013
34
0
Yanlış konuya yazdıysam affola

mail.live.com sitesinden @gmail.com uzantılı eposta almak mümkün müdür ?

imkansız demeyin çünkü elimde var ama bana da bir yerden geldi kendim almadım, interntette araştırdım bu konuda pek bişey yok. hatta hotmaile kaydolurken almaya çalıştım gine yok olmuyor daha önceden belirlilerin dışına çıkamıyorsunuz

emrewolf

Yeni üye
18 May 2013
34
0
Microsoft tan rakibi olan GOOGLE nin Gmail uzantılı epostasını vermesi senin için çok basit bir durum gibi geldi heralde .K.bakma ben ilk defa görmüş olmamın şaşkınlığı içerisindeyim.

işin garibi benim gmail epostamın neredeyse birebir aynısı ise ben bunda bir bit yeniği ararım ?

bysonsuzluk

Yeni üye
21 Kas 2009
14
0
eset NoD32 antivirüs 3.0.659.0 sürümünü kullanıyorum çok memnunum. tavsiye edende bilgisayar mühendisi bir arkadaşım bende tavsiye edebilirim saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.