En İyi Virus Programı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
geliyo bu koku yaw :S
Çözüldü

Mrb arkadaşlar eset,kaspersky,avast falan bi sürü seçenek var
Siteleri biraz dolaştımda her kafadan bir ses çıkıyor :(
Karar veremedim daha yeni formatladım pc'mi
Sizce hangi anti-virus programını kurmalıyım
Koruma düzeyi en yuksek en kalitelisi hangisidir acaba , bu işten gerçekten iyi anlıyosanız lütfen bana önerirmisiniz bi antivurs programı
.

Son düzenleme:

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
Güncelleyebilecegimi sanmıyorum çünkü full sürümünü bulup indircem ve full özelligini kaybetmemek için güncellemeyecektir kendini daha oncelerde boyle olmuştu çünkü
Bu virusleri trojanları falan cok güzel bi şekilde temizleyebilecek programlar biliyorsanız önerebilirsinizde?

Gladiotta

Katılımcı Üye
7 Ara 2010
703
0
35
Bakü
Antivirusu guncellemeden caliwtiracaksansa ondansa hic indirme.Deep freeze kullan.Ama antivirus kullanacaksansa dememe gerek yok profesionallar terefinden 2010 sonlarinda test edilmiw tum antilerin aciklamasi olmuwdu gozlerine bak ve deger ver...Nede olsa iwi bizden iyi bilenlerin secimidir...
avtest2010q2fx21.jpg

avtest2010q21.jpg

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
dedıgın gıbı arkadasım her kafadan farklı bır dusunce cıkar ben okudugum bır derecelendırme dıyeyım sana en ıyısı dunya genelınde avira antivir seçılmıs bende şuan bunu kullanıyorum memnunyum dıye sorarsan gayette memnunum secım senın.......

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
Vay be panda antivirus denedim şimdi
Ben 5-6 kez pc me format attım ve ilk işim virus programını yuklemek olmuştur her zaman
avast , avira, eset , kaspersky hepsini denedim
Pandadan başka sistem dosyalarında virus bulan program çıkmamıştı
Sistem dosyalarında bi suru virus buldu
tavsiye ederim ;)

HerGeLe78

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
474
0
Biraz yavaşlatıyo ama verdigi hizmet karşısında önemsiz bi durum bence
Hiç bi antivirus sistem dosyalarında virusu bulamamıştı halbuki aynı ürün kurtarma cd'si ile format attım hep bence deneyin ben memnun kaldım :)

Bu arada viruslu dosya buldugu zaman dosyayı + virusu hmen siliyor
Eset kullandım ben en cok böyle bi özelligi yoktu ;)

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
pandayı bende denedım.casus yazılım buluyor ve sılmıyor.çünkü süreklı aynı zararlı yazılımı buldum dıye uyarı verıyor
ücrestsız antılerın hepsı aynı pek fark yok.serıalı bulunmayan antıvırusler daha sağlamdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.