En iyi wifi hacked

uzmankasma

Üye
5 Mar 2016
89
0
En iyi wifi hackleme programı nedir en ektili olanı hangisidir Dumpper patladı artık hiç işey yaramıyor windows için en etkilisi nedir

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
selam arkadaşım benim sürekli kullandığım olmazsa olmaz programlardan 1 işi dumpper v60. 8 diğeri ise xiopandır ben memnunum hem leptapla hem masa üstü pc nde ki gönderdiğim arkadaşlar da en azından 1 tane de olsa kırdıklarını ve bana bizzat teşekkürlerini dun an kişiler var buda beni mutlu ediyo... ( saygılarımla.. )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.