En İyi Yazılım Öğreten Kanallar

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
921
647
Uzayda1yer
Bu kanallar gözlemlediğim en iyi kanallardır önerimdir. <3

PYTHON : https://www.youtube.com/@pythonagiris5616
Burada önerdiğin "Python Giriş" Kanalı Nesne Tabanlı Programla(OOP) dersine kadar gayet güzel basitleştirerek anlatıyor
fakat daha sonrasında bozuyor ve daha sonraki dersler için bu kanalı
önermem çünkü o kanal Ancak
İteratorlere kadar anlatıyor
sonraki birkaç dersi anlatmıyor "Python ile veritabanı işlemleri(SQLite)" gibi dersler o kanalda yok. Ben ilk o kanaldan öğrenmiştim Python'ı fakat
en son attığı videoda öğrendim son konuları anlatmadığını ve bazı yerleri es geçmiş bunu da daha sonra farklı kanalardan izledikten sonra öğrendim.
Benim Python öğrenmek için bu kanalı öneririm:

mahmoudife

Üye
16 Ara 2022
133
51
World
Burada önerdiğin "Python Giriş" Kanalı Nesne Tabanlı Programla(OOP) dersine kadar gayet güzel basitleştirerek anlatıyor
fakat daha sonrasında bozuyor ve daha sonraki dersler için bu kanalı
önermem çünkü o kanal Ancak
İteratorlere kadar anlatıyor
sonraki birkaç dersi anlatmıyor "Python ile veritabanı işlemleri(SQLite)" gibi dersler o kanalda yok. Ben ilk o kanaldan öğrenmiştim Python'ı fakat
en son attığı videoda öğrendim son konuları anlatmadığını ve bazı yerleri es geçmiş bunu da daha sonra farklı kanalardan izledikten sonra öğrendim.
Benim Python öğrenmek için bu kanalı öneririm:

biraz kısıtlı anlatıyor ama temelini öğretiyor. senin söylediğin kanalda çok kapsamlı değil yalnız :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.