•/• en kaliteli & sağlam & güvenilir hosting firması hangisi•/•

L O N C A

Üye
25 Ocak 2019
115
2
Merhaba THT Ailesi
Bugün birkaç projem için gerekli olan başta "Hosting" olmak üzere "Domain, SSL, E-mail" servislerini en iyi ve güvenilir şekilde veren firmayı araştırdım ama karar veremedim ve kesin bilgilere ulaşamadım.
Şimdi sizlerden yardımlarınızı ve fikirlerinizi ( detaylı olursa sevinirim :kahkaha ) istiyorum.
Şimdiden Teşekkürler :Smiley1006:

HOSTİNG FİRMALARI;
1- Alastyr (Tıkla ve Git)
2- Netinternet (Tıkla ve Git)
3- Veridyen (Tıkla ve Git)
4- İsimTescil (Tıkla ve Git)
5- GüzelHosting (Tıkla ve Git)

Moderatör tarafında düzenlendi:

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
Cevap: •/• en kaliteli & sağlam & güvenilir hosting firması •/•

Merhaba THT Ailesi
Bugün birkaç projem için gerekli olan başta "Hosting" olmak üzere "Domain, SSL, E-mail" servislerini en iyi ve güvenilir şekilde veren firmayı araştırdım ama karar veremedim ve kesin bilgilere ulaşamadım.
Şimdi sizlerden yardımlarınızı ve fikirlerinizi ( detaylı olursa sevinirim :kahkaha ) istiyorum.
Şimdiden Teşekkürler :Smiley1006:

HOSTİNG FİRMALARI;
1- Alastyr (Tıkla ve Git)
2- Netinternet (Tıkla ve Git)
3- Veridyen (Tıkla ve Git)
4- İsimTescil (Tıkla ve Git)
5- GüzelHosting (Tıkla ve Git)

aşagı yukarı fiyat performans açısından neredeyse hepsi denk denebilir dikkat etmen gereken önemli bir husus sorunla karşılaştıgınızda ne kadar çabuk dönüş yapıcakları bu konuda firmaların kullanıcı yorumlarını araştırırsanız daha iyi olur

L O N C A

Üye
25 Ocak 2019
115
2
Cevap: •/• en kaliteli & sağlam & güvenilir hosting firması •/•

aşagı yukarı fiyat performans açısından neredeyse hepsi denk denebilir dikkat etmen gereken önemli bir husus sorunla karşılaştıgınızda ne kadar çabuk dönüş yapıcakları bu konuda firmaların kullanıcı yorumlarını araştırırsanız daha iyi olur

Detaylı ve uzun bir araştırma sonucu şu sonuçlara ulaştım;
ALASTYR & GÜZEL HOSTİNG

Sadece Bunlar Kaliteli & İyi [Yorumları Almış]
Şimdi Sıra Güvenlikte!

BTK'dan baktım ve "Alastyr"ın belgeleri bulunmakta fakat "Güzel"in bulunmamakta.
Fakat bu ne kadar etki eder bilemiyorum. Biraz daha araştırmam lazım sanırım. Hosting ve Domain konularında bilgileri olan kişiler buraya gelse çok mutlu olurdum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.