En kazançlı Para Kazanma Sitesi Neresidir?

Lenchantix

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
360
0
Tekirdağ
Arkadaşlar En İyi Para Kazanma Sitesi Neresi Ben Şu Anda Link.tl Kullanıyorum Ama Link Kısaltarak Az Kazanılıyor Bildiğiniz Daha İyi Bir Sistem Veya Daha İyi Bir Site Varsa Önerirmisiniz...​

SonTuran

Üye
20 Nis 2015
116
0
?
Bu Çok Geniş Bi Konudur, Senin Ne Kadar Kazanmak Ve Ne Kadar Aktif Olmana Bağlıdır. Unutma Ki Hiç Kimse Oturduğu Yerden Para Kazanamaz :) Ama Tabi İnternetten Para Kazanmanın Yolları Da Vardır. Link Kısaltarak Kazanmak Mantıklıdır Yanlız Geniş Bir Kitlenin Olması Lazım. Bunun Dışında Ciddi Para Kazanmak İstiyorsan Ücretsiz Forex Eğitimi Al Derim, He Zor Gelir Der İsen, Başlangıç İçin Bi Kaç Site Vereyim. Bu Sitelerden Başlayıp Cok Cüzi Miktarda Kazanıp Olayı Belki Kavrayabilirsin. Siteler PTC Olarak Geçmekte Yani (Paid To Cick) Tıkla Ve Kazan, Az Kazanırsın Ama Olayı Kavrarsın, Dediğim Gibi Çok Kazanmak Değil Olayı Kavrarsın :). Sitelerin Bazıları: ClixSense, NeoBux . Bunun Dışında Farklı Sistemler De Vardır Misal Anket Doldur Kazan Gibi Fakat Bu Sistemler De Dürüst Olmak Kendi Yararınadır, Çünkü Sistem Hemen Anlamakta, Eğer Anket İşini Düşünür İsen Bu Sistemle De Büyük Paralar Kazanabilirsin.

SonTuran

Üye
20 Nis 2015
116
0
?
Benim İstediğim En Azından Günde 1 TL Civarı Kazanmak ForexNey Onu Anlamadım Eğer Skypeniz Var İse Yazdımcı Olurmusunuz

2 ane Çıkabilir 2 Sinide Ekleyin

Skype Kullanmıyorum Ama Kısaca Sana Forex'i Anlatayım Ulusarası Para Dönüşterme Merkezi Gibi Bir İsmi Vardır Yani Anlayacağın Sanal Döviz Merkezi Diyebiliriz, Fakat Anladığım Kadarıyla Biraz Çabuk Para Kazanma İsteğin Var, Başlarda Ben De Öyleydim :) Ama Zamanla Ne Demek İstediğimi Anlarsın. Yine De Sana Yardımcı Olmak Maksadıyla ''ClixSense'' Sistemini Kullan Derim. Bununla Başla Bi Önce Sonra Yavaş Yavaş Ortama Ayak Uydurursun ;)

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
Skype Kullanmıyorum Ama Kısaca Sana Forex'i Anlatayım Ulusarası Para Dönüşterme Merkezi Gibi Bir İsmi Vardır Yani Anlayacağın Sanal Döviz Merkezi Diyebiliriz, Fakat Anladığım Kadarıyla Biraz Çabuk Para Kazanma İsteğin Var, Başlarda Ben De Öyleydim :) Ama Zamanla Ne Demek İstediğimi Anlarsın. Yine De Sana Yardımcı Olmak Maksadıyla ''ClixSense'' Sistemini Kullan Derim. Bununla Başla Bi Önce Sonra Yavaş Yavaş Ortama Ayak Uydurursun ;)

clixsense nin ınınal odame sistemi varmısdır?

Lenchantix

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
360
0
Tekirdağ

Anladım Hocam Acaba Size Ulaşabileceğim Bir Yer Varmı facebook ts3 vb. yetkili bi ağabeye benziosunda :) :yo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.