en kolay index basma yöntemi

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
Arkadaşlar öncelikle bu vereceğim siteler;;

davs açığı olan sitelerdir; yani davs açığı olan sitelere üye ol
mad.gif
an; Admin ol
mad.gif
aN index basabiliriz..

öncelikle bunu başlat>çalıştır'a kopyalayın;

%WINDIR%\EXPLORER.EXE *::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}

ve karşınıza web klasörleri gelicek;

buyrun davs açığı olan siteler;

http://rapidshare.de/files/9746648/siteler.txt.html

web klasörlerinde sağ yıklayın;yeni>web klasörü

ve bu sitelerden birini ekleyin ;

ekledikten sonra indexinizi eklediğiniz sitenin içine yapıştırın;

mesela; site; www.asdf.com ise

ve indexiniz index.htm olarak kayıtlı ise

www.asdf.com/index.htm adresine bakın oraya indexi basmış oldunuz;

Eğer ana sayfaya index basmak istiyosanız;

siteyi web klasörlerine eklemeden önce ;siteye bi girin; eğer ;sitenin ana sayfası;

index.htm
index.html
default.htm
default.html

ise tek yapmanız gereken ;

index'inizin adını bunlardan biri yapmak

Dr.Deadly

Yeni üye
13 Kas 2006
15
0
isterseniz bu yontemle kendi fake nizi koyup mail hackte yapabilirsiniz ama sadece index.htm gibi sayfada indexiniz kalır yane sadece dizine basıyosunuz indexi ;)

GLOBAL34

Katılımcı Üye
29 Eyl 2006
327
0
dünyadan
::::::::::::::::::::::Dr.Deadly::::::::::::::
eski bi açık ama ben yarım saatte 18 tane index bastım gece gece :D :yaho1 :yaho1

tebrikler bak neguzelÇ:):):)

J@ckal

Yeni üye
15 Kas 2006
20
0
ben %WINDIR%\EXPLORER.EXE *::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} bu yazıyı oraya kopyalayınca hata verio web klasörleri çıkmıor ...

bocuk_20

Yeni üye
16 Ağu 2006
3
0
%WINDIR%\EXPLORER.EXE *::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}

Kardeş bu kodun çalıştıgına eminmisin çalışmıyor..

Dr.Deadly

Yeni üye
13 Kas 2006
15
0
https://tik.lat/W4XCG
https://tik.lat/MZpzX

siteleri tarafımdan hacklenmiştir arakdaşlar basit bir hack yonttemi ile yaptım. Kolay bi hack yontemi ile hacklediğim için üzerine index basılabilir. onun için bole bişey olursa bana pm ile bildirin yeniden cakam indexi

daha yeni yaptım arkdaşım çalışmıyorsa ben nasıl yaptım he şimdi gidemde gövde gösterisinde yayınlayam yaw

wblocker

Yeni üye
5 Kas 2007
1
0
arkadaşlar ben yazmayı bilmiyorum deadlynin dediği şeyleri yaptım hiç biri olmad bi yardım edebilirmisiniz :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.