En Kolay Yoldan Facebook Hesabı Çalma 2017- Videolu Anlatım ☬❛GonzaLes.°*シ

Konu Faydalımı Ve Sabite Alınsınmı

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .

Lapricon

Uzman üye
13 Şub 2016
1,591
0
Medine
Tesekkurler kardesim :) Birde burdan arkadaslara sesleneyim bakipta biraz daha tedbirli davransinlar baska yerlerden indirdikleri masum gorunen programlarin icinde olan zararli yazilim ile hesaplari nasil caliniyor bir nebze anlamis olurlar :)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,787
334
85
u bilmiyorum maalesef
Tesekkurler kardesim :) Birde burdan arkadaslara sesleneyim bakipta biraz daha tedbirli davransinlar baska yerlerden indirdikleri masum gorunen programlarin icinde olan zararli yazilim ile hesaplari nasil caliniyor bir nebze anlamis olurlar :)

Teşekkür Ederim Kardeşim :)
Burası Varken Başka Yere Ne ihtiyaç Var :)
Dediğin sözler İçinde Konum mevcut burayıda okusunlar ::) http://www.turkhackteam.org/bilgisa...zin-calinmamasi-icin-onlemler-mikailavci.html

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Bence güzel.
Fake facebookta gönderdiğimiz linki açınca başka tıklayacak bir yeri olmaması da güzel.
Adres ver şifreyi girdikten sonra gerçek facebooka yönlendirmesi de olaya gerçekçilik katmış. :)
Uzun zamandır aranan konu.
Tebrikler Mikail.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,787
334
85
u bilmiyorum maalesef
Bence güzel.
Fake facebookta gönderdiğimiz linki açınca başka tıklayacak bir yeri olmaması da güzel.
Adres ver şifreyi girdikten sonra gerçek facebooka yönlendirmesi de olaya gerçekçilik katmış. :)
Uzun zamandır aranan konu.
Tebrikler Mikail.

Teşekkür Ederim
Değerli Yorumunuz İçin
Bizde Elimizden Geldiği Sürece Katkı Sağlamaya Çalışacağız :)

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Öncelikle Link Kısaltma İçin İzin 3 Hafta Önce

Co Adminimiz '' Uzmaniz '' dan izin alınmıştır.

Selamün Aleyküm Arkadaşlar
2016 için güzel bir facebook çalma için bir yöntem geliştirdik '' hacker11548 '' banlı olduğu halde yinede THT için yardımlarını esirgemeyen ve ben işteyken sistemleri kodlayan ve kendi scriptinden yararlanmamı isteyen musileno arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum...
2nokta ya saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum :)
Anket ekledim ve konuyu baltalamak için seçenek işaretlemeyin işinize yaradıysa kurduysanız çalışıyorsa seçenekleri işaretleyin
Arkadaşlar Şimdi Bu sistem videoda anlattığım gibi ilk gösterdiğim yöntem beğeni hilesi ,takipçi hilesi,flood attırma, gibi bir sistem ama biz bunun içine fake yerleştirmiş bulunmaktayız ve hem o kişilere beğeni gidiyor hemde facebook hesabını ele geçiriyoruz sistemi denedim ve 1 hafta içinde ''hacker11548'' nickli arkadaşımızla 134 tane hesap geçirdik elimize ve hiçbir zarar vermeden veritabanını boşalttık.
Sizde bu scripti hostinger.web.tr gibi free domain açarak ftp ile scripti yükleyebilirsiniz.
Script klasörü : config.php - connect.php - baglan.php olan dosyaları kendi mysql veritabanınıza göre ayarlayınız yoksa script çalışmaz .

Script Kullanım Ve Tanıtım Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=uvzSFpWoVAM
Script Nasıl Yüklenir Anlatımı
https://www.youtube.com/watch?v=rMb1mnnqsRw
Script İndirme Linki : Hilecehennemi Script Download
Script SQL indirme Linki : Hilecehennemi Veritabanı Download
Script Rar Şifreleri : Rar Şifreleri
Virüs Total : Link 1
Virüs Total : Link 2

Emeğine Sağlık Emek Vermişsin Baya,Teknik Olarak Evet Kolay Ama Yinede Karşıdakinin Bilgisine Bağlı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.