En korumalı sunucu satan firmalar - hosting & vps

felluje

Yeni üye
26 Ocak 2019
38
0
Trabzon
Selamlar, sizlere DDoS korumalı sunucu ve hosting sağlayan firmaları paylaşmak istiyorum.​

VPS İçin önerdiğim yerlerden başlayalım,

1. HosTeam - Polonyanın en büyük Datacenterine sahiptir.

2. 100up.de - DDoS korumalı OVH Game sunucuları alabilirsiniz.

3. living-bots.net - First Colo'nun datacenterini kullanıyorlar, korumalı bir VPS alabilirsiniz.

4. etcworld.net - Eskiden çok icraatları oldu, bir aralar kimse vuramıyorlardı şuan eskisi gibimi bilmiyorum ama voxility destekli Türk bir site.

5. www.bursabil.com.tr - Burayı parası olan kişiler için öneririm, Güçlü bir koruma için Bursabil yetkilileri ile konuşup dedicated'de barınan sunucunuza router takmalarını belli bir ücret karşılıgında isteyebilirsiniz. Kesinlikle Düşmez sunucunuz.

6. hyperfilter.com - Şuanda bizim ortamdaki herkes bu siteyi kullanıyor, çok moda oldu. Buradan aldıgınız VPS'nin korumasının ayrı bir mantıgı var. Biz çözemedik. Düşürebilen olmadı.

7. www.aksaybilisim.com - OVH için kesinlikle önerdiğim firmalardan sonuncusu.

Hosting için ise çok az bildiğim var, onları paylaşmak istiyorum,

1. www.hyperfilter.com - İstediğiniz kadar saldırı çıkışı yapın, isterseniz 40-50 tane vps ile vurun yine düşüremezsiniz. Firewall mantıkları efsane. Kesinlikle öneririm.

2. natro.com - Kullanmadım fakat, yüksek bir DDoS çıkışı yapmıştım natro'da barınan bir siteye, yine de işlememişti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.