En saçma msn Nickleri

beni kızdırma sperm bankasına giderim. bir sürü kardeş alırım sana.

sana ekmek üstü bulaşık deterjanını yoğurt diye yediririm haa.

Bak Kafamın Tasını attırma, jilet Manyağı Yaparım seni

Naber Lan Geyiq

Hayat Bana gülseydi Tiner Manyağı Olmazdık bea .

Senni Anan Koku içinmi Çıkartmış.

Paytak Paytak Yürüyen Adam

Kulağına Küpe Olsun .

pisqopat'mısın Diyo Ya lavuk

embesilliğini gizleyebilecek bi özelliğin var mı

Bence sen ve sigaram benziyosunuz... İkinizi de ayağımın altında ezebilirimSensiz günlerin ismini sozsuzluk Koydum Beni sozsuzluğa sürükleme sensiz bırakma ..

Seni Ne kadar çok sevdiğimi ögrenmek istersem al tabancayı vur beni Kanımla Yazarım ismimi ..

Eğer 2 kişi birbirini severse : sevgi
Birisi kaçar diğeri kovalarsa : aşk
Eğer 2 side sever Ve kavuşamazsa : Efsane Olur ..

1000 ömrüm olsa Eğer Uğrunda sana kavuşmak varsa 1 asır feda ederdim sana ...

Sen Sadece Ve sadece Tek benimsin .

Eğer Sonunda Mutluluk Varsa 1 asır köle Olurum uğruna ..

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Şunu unutma Ben de Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Sensiz geçen 1 dk 1 asıra bedel sensiz bırakma beni yeter ..

Azrailim Olsan Ölmek bile mutluluktur bana ..

Eğer Bu gün senden ayrı yaşıyorsam Yarının seni bana getireceği için yaşıyorum ..

Bir yer Keşfettim Tam Meyhanenin karşısında Bir mezarlık , Eğer Beni Terk Edersen Ya meyhanedeyim Yada Karşısında ..

Aklından Ağlamayı Geçirme Sakın , Unutma Senin Bir Gülüşüne Adamışım Ömrümü ..

Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin. Bunu da yaz aklına Sevdiğin Kadar Sevilirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.