| En Sağlam Bitcoin Kazanma Sitesi |

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Ödemede aksatma yapmıyorlar ben ödeme kanıtı atardım yine ama biraz biriktirip öyle ödeme talebi yollucam. Konu günceldir. Refimden kaydolarak hiç bişey kaybetmezsiniz şimdiden teşekkürler.

Kirat1

Yeni üye
13 Şub 2016
12
0
günlük 10000 satoshi yapasın buda 0.11 kurus yapıyo
011*30 gün =3.3 tl
aylık gelir 3.3 tl bence peşinden kosmaya degmez gibi:(

27 Şub 2016
83
0
Arkadaşlar yeni bir bitcoin kazanç sitesi buldum. Yapacağınız işlem çok basit sadece cüzdan kodunuzla giriş yapıyorsunuz. Sonra 5 dakikada bir claim diyorsunuz sayı çekiyorsunuz aslında. 1-10.000 arasında sayı geliyo ve bu sayılar size 73 Satoshi ile 1.368.892 Satoshi arasında kazandırıyor. Bunu bulduğum siteden bir arkadaş ilk denemesinde 1.368.892 Kazanmış bu şansınıza kalmış bişey. Ben hemen 10.000 satoshi biriktirdim ve 11.03.2016 21:34 de ödeme talebi yaptım ödeme bir sonraki gün sabah 07:36 da yapıldı. Siteden ayrılamıyorum çok zevkli ve 5 dakikada bir denemek daha güzel.
Linkleri vericem refli linkten kayıt olursanız beni mutlu edersiniz. Herkese Şimdiden Bol Kazançlar.

Refli Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Refsiz Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Ödeme Kanıtı
d3X7bX.png

Emeğe Saygı Lütfen.

hocam cüzdan kodunu nereden bulacağız ?

Zoakinx - TR

Katılımcı Üye
20 Eyl 2009
838
2
Arkadaşlar yeni bir bitcoin kazanç sitesi buldum. Yapacağınız işlem çok basit sadece cüzdan kodunuzla giriş yapıyorsunuz. Sonra 5 dakikada bir claim diyorsunuz sayı çekiyorsunuz aslında. 1-10.000 arasında sayı geliyo ve bu sayılar size 73 Satoshi ile 1.368.892 Satoshi arasında kazandırıyor. Bunu bulduğum siteden bir arkadaş ilk denemesinde 1.368.892 Kazanmış bu şansınıza kalmış bişey. Ben hemen 10.000 satoshi biriktirdim ve 11.03.2016 21:34 de ödeme talebi yaptım ödeme bir sonraki gün sabah 07:36 da yapıldı. Siteden ayrılamıyorum çok zevkli ve 5 dakikada bir denemek daha güzel.
Linkleri vericem refli linkten kayıt olursanız beni mutlu edersiniz. Herkese Şimdiden Bol Kazançlar.

Refli Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Refsiz Link= FaucetHouse - Free Bitcoins

Ödeme Kanıtı
d3X7bX.png

Emeğe Saygı Lütfen.

incorrect bitcoin address entered e-mail yazınca böyle bir hata alıyorum anlamadım

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron
Böyle siteler,kullanıcı çekme amacıyla 2-3 denemede yüksek miktar öder,diğer türlü 100 satoshi civarı alabilirsiniz.Diğer yandan,ben 3-4 saat uğraş ile 100.000 satoshi'ye kadar kazanıyorum.1 BTC toplamak için 1-2 ay uğraşmanız lazım.Zaman kaybı...

ramizah

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
892
4
Dünya
Konuya abone oldum hafta sonu denerim umarım çalışır şimdiden teşekkürler, çalışmazsa geri dönerim :D

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Böyle siteler,kullanıcı çekme amacıyla 2-3 denemede yüksek miktar öder,diğer türlü 100 satoshi civarı alabilirsiniz.Diğer yandan,ben 3-4 saat uğraş ile 100.000 satoshi'ye kadar kazanıyorum.1 BTC toplamak için 1-2 ay uğraşmanız lazım.Zaman kaybı...

1 Ayda 1 Bitcoin kazanabilirsen daha ne kardeşim. Bu 1200 Lira civarına denk geliyor. Güvenilir, ödemesini aksatmayan bir site. Varsa bu şekilde ödemesini aksatmayan btc musluğu site konu aç kardeşim kayıt olalım.

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Konuya abone oldum hafta sonu denerim umarım çalışır şimdiden teşekkürler, çalışmazsa geri dönerim :D

Konuya abone olduğun için teşekkür ederim kardeşim. Emin ol ki pişman olmazsın bana özelden mesajlar yağıyor çok zevkli bi site diye. Ödeme yapmazsa da söyleyin ben kazandığınız bitcoini cüzdandan atarım. Çünkü o kadar eminim ki ödemeleri aksatmıyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.