"Encryption" adlı programı nerden bulabilirim?

Drqu1n

Üye
13 Eki 2019
85
0
Ankara
iyi forumlar

izlediğim bir video da Encryption adlı bir program var onu acil bulmam lazım linkini vermiş ama virüslü olduğu için kullanamıyorum :D acil yardım ederseniz sevinirim

https://prnt.sc/uhb4xk

Moderatör tarafında düzenlendi:

Drqu1n

Üye
13 Eki 2019
85
0
Ankara
Cevap: Program bulmada yardım

Ayrıntı yok, bir şey yok. Bu icon yaygın ayrıca. Videoyu atsana

Hocam özelden attım linki

bunu bulamıyorsak buna benzer program verseniz de olur
anladığım kadarıyla trojan i şifreli kod haline getiriyor onuda text dosyasına yapıştırıyor ve VS den exe yapıyor böylece cryptli bir virüs ortaya çıkıyor

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
Cevap: Program bulmada yardım

Hocam özelden attım linki

bunu bulamıyorsak buna benzer program verseniz de olur
anladığım kadarıyla trojan i şifreli kod haline getiriyor onuda text dosyasına yapıştırıyor ve VS den exe yapıyor böylece cryptli bir virüs ortaya çıkıyor

Crypter yani.

O işine yaramaz bence çoktan patlamistir.

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Dediğin program crypter ise hiçbir işe yaramaz.
Virüslüyse gene de açarsın ki.
process hacker indir.
virüslü dosyayı açar açmaz direk çalışan virüsü kapa.
başlangıca bak ordanda kaldır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.