encrypto dosya şifreleme (AES-256)

losturcoslocos

Yeni üye
21 Mar 2023
2
1
Merhaba dostlar encrypto bildiğim kadarıyla her türlü içeriği bilgisayarınızda şifrelemek için kullanılan yaygın bir uygulama ben macOS kullanıyorum ve bir süre önce kaybettiğimi sandığım şifreli dosyamı buldum ancak bu seferde şifresini hatırlamıyorum şifre standartı AES-256 nasıl çözülür nasıl yaparım bilgisi olan paylaşabilir mi
platform macOS ventura 13.2.1

losturcoslocos

Yeni üye
21 Mar 2023
2
1
aes normal şartlarda anahtar olmadan kırılamaz.

şöyle bir tool buldum. deneyimlemedim ama belki işine yarayabilir.
teşekkür ederim deneyip bilgilendiricem

Şifreniz sayı ve rakamlardan oluşuyorsa bruteforce mantıklı olabilir handshake olmadan aes kırılması çok zor
uzun bir şey değildi de maksimum 6-7 haneli harf dizisi rakam değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.