Endüstri Meslek ve Teknik Meslek Lisesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cervereus

Üye
26 Eyl 2012
125
0
Beyler Bayanlar Bu Lise Hakkında Bilgilendirirmisiniz Beni Puan vs Deil Bilişim Teknolojisi Okumak İstiyorum Uygunmudur Bu Lise Ayrıca İçeriği Hakkında Bilgilendirseniz Sevinirim Web Programlama - Programlama Vs.

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Bizim okulda öyle bilişimle elektrik mi elektronik mi ne var abilere soruom ne gorüonuz bilişimde diye işte programlama web tasarım falan diyorlar

Cervereus

Üye
26 Eyl 2012
125
0
Arkadaşlar Ben Şu An Hacı Nihat Sözmen Teknik Ve Endüstiri Meslek Lise'sinin Bilişim Teknolojisi[Bilgisayar Bölümü]'de Okuyorum Yani Bunu Sölemek Pekte Açık Herzaman Teknik Lise Düz Liseden İyidir Yani Teknik Meslek Lisesi-Ticaret Meslek Lisesinden İyidir Benim Tavsiyem Tekni'ğe Gitmen Genede Kendi Kararın :)

Saolasın Kardeşim Bende Öyle Düşünüyorum Peki Bir Sorum Daha Olacak Lise İçinde Web-Programlamamı yoksa Programlama'yımı Tavsiye Edersin :)

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
Anadolu Teknik Lisesi Lise 3 üm ama Anadolu lisesi gelmişti bu okulu tercih ettim ve pişmanım diyebilirim.. Okuldan bıkıyorsun. Bir günde 13 ders işlediğin bile oluyor haftada 45. kaldırabilirim diyorsan gel.

Byprohacker

Katılımcı Üye
15 Ağu 2012
378
0
web programcılığı zorlar programlama daha basitir
ama o bölümlere gitmek için ilk önce pratik yapman gerek
BU PROGRAMLARI EĞER PRATİK YAPARAK GİDERSEN O BÖLÜME KAZANIRSIN RAHATLIKLA GEÇERSİN
Pascal, Basic, C, C#, C++, Java, Cobol, Perl, Python, Ada, Fortran, Delphi BUNLARA BİRAZ ÇALIŞ SONRA RAHAT RAHAT GEÇ

mhmtdmrl03

Uzman üye
26 Ağu 2010
1,684
0
Hatay
web programcılığı zorlar programlama daha basitir
ama o bölümlere gitmek için ilk önce pratik yapman gerek
BU PROGRAMLARI EĞER PRATİK YAPARAK GİDERSEN O BÖLÜME KAZANIRSIN RAHATLIKLA GEÇERSİN
Pascal, Basic, C, C#, C++, Java, Cobol, Perl, Python, Ada, Fortran, Delphi BUNLARA BİRAZ ÇALIŞ SONRA RAHAT RAHAT GEÇ

Ben Lise 3 te alan seçecem. Daha tercih yapmadım.
Web Tasarım - Veri Tabanı

Veri tabanı çok zormuş. Gelirse biterim gibime geliyor.
Web Tasarım umarım gelir daha kolaymış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.