Engellendigim kişiden aranma

Manisa4535

Yeni üye
15 Kas 2021
35
5
Selam arkadaşlar beni engelleyen bir kişinin haberi olmadan telefonuma nasil arama yapabilir.hack diye tanıtan bir şahıs benim engelli olduğum numaradan beni aradı 46 sn.konustuk kişiyle bu nasıl oluyor.numarayi verdim 5 10 sn.icinde engel yediğim kişi beni arıyor karşımda bu herif bunun nasil olduğunu bilen mutlaka birileri vardır.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
900
22
Selam arkadaşlar beni engelleyen bir kişinin haberi olmadan telefonuma nasil arama yapabilir.hack diye tanıtan bir şahıs benim engelli olduğum numaradan beni aradı 46 sn.konustuk kişiyle bu nasıl oluyor.numarayi verdim 5 10 sn.icinde engel yediğim kişi beni arıyor karşımda bu herif bunun nasil olduğunu bilen mutlaka birileri vardır.
büyük ihtmalle sen aradığın kişiye ulaşamasın ama o sana ulaşa bilir dimi ?

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,913
1,250
Engel durumundan emin olun? Yukarıda ifade edilen post bir nevi olayı doğru açıklamış. Basit bir eğlence amaçlı yakınların tarafınca yapılan bir oyunda olabilir. Bunu anlamak için;

Çevrende yer alan ikinci bir telefon ile aynı işlemi kendin dene.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Merhaba kullandigin telekomünikasyon şirketi ile iletişime geçip engellemek istediğin numarayı soyleyebilirsin. telekomünikasyon şirketi tarafınca engellendiginde seni asla arayamaz.

Manisa4535

Yeni üye
15 Kas 2021
35
5
Engel durumundan emin olun? Yukarıda ifade edilen post bir nevi olayı doğru açıklamış. Basit bir eğlence amaçlı yakınların tarafınca yapılan bir oyunda olabilir. Bunu anlamak için;

Çevrende yer alan ikinci bir telefon ile aynı işlemi kendin dene.
Engellendigimi net biliyorum insgramdan ben buldum denk geldi yazdım adama ikinci bir telfon olayını anlamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.