Epx Game Booster v1.1 | Game Medkit Eklendi | Hatasız |

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Epx Game Booster v1.1 | Game Medkit Eklendi | Program Uninstaller(Kaldırıcı) Eklendi

Evet arkadaşlar uzun zamandır yapmamıştım ama yavaş yavaş özellik eklemeye başladım
Lol,Unturned,DayZ,Rust,Minecraft gibi oyunlarda ekstra hız sağlamaktadır :RpS_smile:
Teşşekürler Tuşcuğuna Basarsanız Sevinirim :RpS_smile:
Hakkında Kısmını Sildim Çünkü Program Kaldırma Yerine yer yoktu
v1.2 versiyonudur v2.0 da full tasarım razer tasarımına veya farklı tasarıma geçicek
Fotoğraflar

EQ61J8.png

M9gMJQ.png

WW9Ob2.png

gjV1XR.png

9vqBGk.png

EQJdDz.png

İndirme Linkleri:
Dosya.TC:Tıkla İndir
Virüstotal:Analiz Sonucu
Yorumlarınızı Ve Eklemem Gereken Özellikleri Yazarsanız Sevinirim... :RpS_confused:

Son düzenleme:

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
v.1.2 de tasarımı full değiştirip razer game boosterdaki gibi tasarıma geçebilirim sizce üyeliklimi olsun ? + oyun için grup kurma eklenebilir ekstra fazla özellik göz çıkarmaz örn grup kurarsınız işte ordan konuşursunuz

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Grafikler olunca herkes özelden program yapmak istiyor yoksa kimsenin ruhu duymaz beni ama yakında hepinize duyuracağım sesimi :)

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Hepinize teşşekürler bu arada grafiğimi falan isteyen olmuş kopyalamışlar falan hakkımı helal etmem kodlarımı kopyalamışlar olmaz öyle iş kod hırsızlığını girer bu.

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
Ellerine sağlık çok güzel görünüyor ben minecraft'ta en fazla 25 fps alıyorum en düşük grafikte :( Optifine fazla fark yaratırmı

Son düzenleme:

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Gençler konu hortladı.Şuan evde değilim evde olduğumda linkleri güncelleyeceğim.Jack 20 fps daha yüksek alabilirsin belki daha fazla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.