ERC Service CD (Teknik Servisler İçin)

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
1ie4d5.jpg

ERC Service CD (Teknik Serivisler İçin)

40 adet katılımsız program ve 8 ekstra araç ve 30 driver linki.. Formattan sonra kullanabileceğiniz Özellikler teknik servislerin işin kolaylaştıracak bir CD... ISO formatıdadır. İndirin partları birleştirin, sağ tıklayıp nero burningrom ile açın ve kalıbı yavaş hızda yazdırın ve kullanın...

630 Mb.​

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
bazı arkadaşlar yüklemiş msn 9_0 tr de trojen var diyorlar o programı yüklemeyin düzeltmeye çalışacağım bilginize arkadaşlar

taçsızhacker

Yeni üye
24 Tem 2008
6
0
arkadaşlar ben cd ye yazdırdım ama resimdeki gibi olmadı klosör seklinde olustu nerede ata yapmış olabilirim.......lütfen yardım

maho38

Üye
26 Kas 2006
186
0
arkadaşım ben de cd ye yazdırdım ama resimdeki gibi olmadı klosör seklinde olustu nerede ata yapmış olabilirim

erdo-esra

Yeni üye
24 Ağu 2007
4
0
Alıntı : arkadaşım ben de cd ye yazdırdım ama resimdeki gibi olmadı klosör seklinde olustu nerede ata yapmış olabilirim

maho38 arkadaşımın karşılaştığı hatayla bende karşılaştım bu konuya açıklık getirilirse çok sevinirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
Alıntı : arkadaşım ben de cd ye yazdırdım ama resimdeki gibi olmadı klosör seklinde olustu nerede ata yapmış olabilirim

maho38 arkadaşımın karşılaştığı hatayla bende karşılaştım bu konuya açıklık getirilirse çok sevinirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
arkadaşım o görüntüyü yapman için ayrı bi program kullanman lazım o görüntü tasvir önemli olan içindeki programlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.