~~ [^^]erhaba ~~ ßn ßyRévivaL aRanıza yHeni KaTılDım! [ Kimim ßn ? ]

ßyRévivaL

Yeni üye
24 Ara 2008
2
0
ßuRsa
Öncelikle Sayın TurkHackTeam Ekibi,TurkHackTeam.NeT Üyeleri ve Sevgili Ziyaretçileri Sevgi ve Saygılarımı Göndermek İstiyorum.​

Ben Bu Siteyi Hackerler İçin Uygun Bir Site Olduğunu Düşündüm ve Üye Oldum​

Sizler İçin Elimden Gelenin Daha Fazlasını Yapmaya Hazırım​

Kendi Uploadlarım İle Size Faydalı Olucağımı Düşünüp Düzgün ve Çalışan Fakelerle Sizlere Sunum Yapmak İstiyorum​

Kesinlikle Uploadlarımda Herhangi Bir Virüs ( Genel Olarak Virüs Demeyi Tercih Ediyorum ) Bulunmayacaktır.​

Bu Arada Ben ...........dünyası Ekibinin Adminiyim.​

Tam Olarak Reklam Olurmu Bilmiyorum Ama Reklamsa Konuyu Kilitlemenize Asla Karşı Çıkmam​

İlgileriniz - İyi ve Kötü Görüşlerinizden Dolayı HerHangi Bir Sıkıntım Yok Teşekkür Ederim İyi Hacklemeler​

[ Lütfen Masum İnsanlar Üzerinde Hackerlik Yapmayınız ]:twist

bu seferlik uyarıyorum!
site reklamı yapmak,msn adresi vermek,hack isteğinde bulunmak,flood yapmak
direk ban sebebidir.
lütfen dikkatli olaılm forum kurallarını okuyalım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paranoyaq

Katılımcı Üye
16 Ağu 2008
635
0
(...)GeLde BuL
1. Site reklam olmuş
2.Hoşgeldin

www.xxx.com sitesinin admınıyım dedin bende büyük bişi sandım :D:D

(yanlıs anlama küçümsemek için demedim)

flood yapma!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.