Erkek Kadın İlişkileri

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Evet Arkadaşlar bu konumuzda Erkek Kadın ilişkilerine değinmek istiyorum.Bende bir erkek olduğum için erkeklere tavsiyeler vereceğim.
Öncelikle unutmayın kadınlar hassasdır ben burada sadece kız arkadaşlarınızdan bahsetmiyorum annelerinizden ablalarınızdan da bahsediyorum.Bazı dönemlerde aşırı hassas olabilirler anlayışlı olmaya çalışın.Herzaman kendinizi düşünmeyin ki hayatın birçok noktasında sizin kaybetmenize yol açacak bi olgudur sadece kendini düşünmek.
Zorrokin in bir konusunda aşkın var olmadığını sadece stand art yakalama sanatı olduğunu söylemişti. Ben gerçek sevgiyi tatmış birisi olduğum için buna pek katılmıyorum.Sorun gerçek aşkı bulmakta. eksik olan yarınızı bulmakta.Buda tabiki size düşüyor.Hayat siz e verilmiş en büyük hediye.Neden hayatınızı 3 günlük aşklarla geçiresinizki? Neden o kıymetli zamanınızı gereksiz kişilerle boş hayallerle harcayasınızki?
bir belgeselde görmüştüm tekrarlamak istiyorum
"70 milyonda 1 şansınız vardı SİZ KAZANDINIZ" Bu sözü düşünün çok şey çıkaracağınıza eminim.
Erkeklerde doğal kazmalık olduğunu önceden söylemiştim.Bu tamamen yaratılışla alakalı ama aslında kişiliklede alakalı.Ben hayatım boyunca yanımdan geçen kıza laf atmadım.Böyle insanlardanda nefret ederim.Bu davranış kişiliksiz bi insan niteliği taşır,Değersiz ve boş bir insan.Peki diyeceksiniz "dişi kuyruk sallamazsa erkek peşinden gitmez" Hayır böyle birşey yok.Bunu ancak hayat kadınları yapar.Bir bayan sizden hoşlanmış olabilir doğaldır onun erkek arkadaşı olduğunu bilemezsiniz yada evli olup olmadığını.Hatta ******nun olmadığını bile bilemessiniz.Yarın öbürgün sizde evlenmeyecekmisiniz?Sizin karınıza böyle bi harekette bulunursa ne yaparsınız?"Ben Homoseksüelim erkeklerden hoşlanıyorum" diyen kişinin bile annesi yokmu?Annesine yapılsa hoşuna gidermi? Lütfen bu konuda duyarlı olalım.
"Peki güzel bi bayan gördüm dönüp bakmayacakmıyım."O kadarda değil "allah sahibine bağışlasın" der önüne bakarsın.
"Peki bi bayanın gönlüne nasıl girerim?"
Aslında ucuz bi kızsa cebinden marlboro marka sigaranı çıkarırken paralarını yere düşürürsün.Al sana kız tavlama..
Ama ya gerçek bi kızsa o zaman ne yapabilirim?
İşte orası çok zordur.Eğer gerçekten beğendiysen hiçbirşey yapmadan gidip açık açık söylemelisin.Tek yapman gereken dürüst olmak.Kendini saklamamak duygularını açıkca dile getirmek olacaktır.güzelliği Dışta Aramamak, Kalpte aramak olacaktır.İşte o zaman gerçek aşkı bulursunuz, oda size layık olduğunuz sevgiyi verir...

Bayanlar için ise tek söyleyebileceğim, erkeğinize sahip çıkın ona erkek olduğunu hissettirin( Cinsel anlamda kastetmiyorum) onu sevdiğinizi hissettirin.O zaman erkeğinde gözü dışarda olmaz.ASıl olanda, doğru olanda budur zaten...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.