ermenilerin azeri gardaşlarımıza yaptığı soykırım...

ormancı_7474

Yeni üye
13 Kas 2007
2
0
ormancı zekana hayranım iyi tücrübe bilgi edinmişssin emeğine sağlık
valla kardeş bugün itibariyle 3333 denen arkadaş siteden bamlamış bizi yani kovulmuşuz........:D:D:D:Dvalla ben de anlamadım ama gerçekleri yazıyoruz ya işlerine gelmemiştir herhalde.....eeeeee bir atasözü daha gerçek oldu ve doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış ve bizde öyle ollduk anlayacağın........:D:D:Dneyse.........
böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım ki kaç seneden beri bilgisayar ve
internetle iç içe olan bir insan olarak.......bir daha da bu foruma adımımı atmam zaten.....herkeze eyvallah......

kaptan123

Üye
24 Mar 2007
92
1
serefsizler allah haksız olanın cezasını elbet bır gun verecektır lanet olsaı pıslıkler kufur yasak olmasa daha biseyler dıyeecemde....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.