Eros özel DDoS Attack Programının güncel sağlam linki var mı?

B3yUtech

Üye
2 Mar 2021
86
1
Program arayışındayken bu programı gördüm,biraz inceledim,hoşuma gitti.Yalnız güncel bir link bulamadım.Paylaşabilecek olan var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
@Ghost Killer
Hocam ben de bashi geçen konuda paylaşılmış linkleri denedim ama sonuç alamadım.Evet birçok kişi VPS/VDS kullanımını tavsiye ediyor ama nam-ı diğer DDoS üstadı olan hocamızın şöyle bir konusu takılmadı değil aklıma:

https://www.turkhackteam.org/network/1817977-ddos-hakkinda-bilinen-yanlislar-temel-egitim-xmit.html

Güzel bi öğreti. bütün bu teorileri ben deneme yanılma ile öğrenmiştim :)
Uzun lafın kısası damara göre şerbet ver demiş oradaki hocamız :)
önce hedefin firewall yapısını bilmelisin demiş ama firewalldan önce de cloudflare var demiş ve dns taraması demiş lakin o yıllarda bi zaafiyet vardı cloudflareyi gerçek anlamıyla bypasslamak için onu atlamış :)
Ek olarak o yıllarda hoic tabi bi kaç düzenleme ile cloudflare tanımıyordu çünkü robot doğrulaması çok iyi değildi hem de hoicin çalışma prensibinde diğer ddoslsrdoslardandan biraz farklı unsurlar var, vardı biraz incele bakam :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.