error 1606. could not access network ********

FAT39

Yeni üye
26 Eki 2012
48
0
Arkadaşlar Steam mi yüklerken bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım (regedit filan denedim olmadı)
Yardımlarınızı bekliyorum :)win 7 32 bit
mymfv.png
[/url][/IMG]

Son düzenleme:

FAT39

Yeni üye
26 Eki 2012
48
0
Konu kilit çözümü buldum yabancı bir sitede
1. Browse to the registry key: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
2. Right click ProfileList and choose New>Expandable String Value
3. Name the new key as Public
4. Double click on it and set the value to %SystemDrive%\Users\Public

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.