Error loading newdev.dll sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leo55

Yeni üye
3 Şub 2008
41
0
billion 7001 modem kullanıyorum. ttnet ile bir sorun hakkında görüşüyordum. bana modemi kaldırıp tekrar kurmamı söylediler. ancak program ekle kaldır dan kaldırırken aşağıdaki uyarıyı alıyorum.
Error loading newdev.dll
eskiden ekranın alt kenarında gördüğüm modemin devrede olup olmadığını gösteren yanıp sönen yeşil ışıklar da kayboldu. modemin cd sini takıp yeniden yüklemek istediğimde yine aynı uyarıyı alıyorum. yardım ederseniz sevinirim.

leo55

Yeni üye
3 Şub 2008
41
0
Adrenn dostum, bahsettiğin programı bildirdiğin linkten indirip kurdum. toplam beş aşama gözüküyor. üçüncü aşamaya kadar geldi. 775 Problems Errors found diye bir uyarı çıktı. fix yazan yeri işaretlediğimde benden register kodu istiyor. aşağı yukarı 1,5 saattir internette key veya crack arıyorum. azimle aramaya devam ediyorum. inşallah sorun hallolursa sonuçtan sana bilgi yazarım. ellerine sağlık teşekkürler.

leo55

Yeni üye
3 Şub 2008
41
0
bir şey daha . biriniz bana bu rep nasıl verilir? niye verilir? izah edebilir mi?
daha önce başka konu başlığı altında sordum. kimse cevap vermedi.
teşekkürler.....

suem

Yeni üye
23 Tem 2009
1
0
BU sorunu cozen yapan var mi? Onixon usb modemim var, daha once kullaniyordum ethernet modeme gectim, sonra ihtiyac oldu tekrar usb modeme doneyim dedim, ama suruculeri yuklerden error loading newdev.dll hatasi verdi. Internette dolasiyorum boyle bir sorun yasayan cok ama cozum oneren ve bulan yok. Yardimlarinizi bekliyorum.

Saygilarimla

Suat

Son düzenleme:

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
BU sorunu cozen yapan var mi? Onixon usb modemim var, daha once kullaniyordum ethernet modeme gectim, sonra ihtiyac oldu tekrar usb modeme doneyim dedim, ama suruculeri yuklerden error loading newdev.dll hatasi verdi. Internette dolasiyorum boyle bir sorun yasayan cok ama cozum oneren ve bulan yok. Yardimlarinizi bekliyorum.

Saygilarimla

Suat

yeni konu açıp yardım isteyebilirsiniz.uzun zaman önce açılan bir konuya yazmanızın amacı nedir acaba
icon7.gif

KONU KILIT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.